Anasayfa >

Dekorasyon >

Çilek İç Anadolu’daki 30. Mağazasını Yozgat’ta açtı!

Çilek İç Anadolu’daki 30. Mağazasını Yozgat’ta açtı!

21 Mayıs 2015 Perşembe, 11:32:12
Çilek İç Anadolu’daki 30. Mağazasını Yozgat’ta açtı!
Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, Yozgat’ta açtığı yeni mağazasıyla, İç Anadolu bölgesindeki mağaza sayısını 30’a çıkardı.

 Yurt içi ve yurt dışı pazarda büyümesini sürdüren Çilek, 2015 yılının başından bu yana İç Anadolu’da dört yeni mağaza açarak daha çok çocuğun hayalini gerçeğe çevirdi.

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt içinde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. 2015 yılına hızlı giriş yapan ve arka arkaya yeni mağazalar açan Çilek İç Anadolu bölgesindeki 30. mağazasını Yozgat’ta açtı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi, Yozgatlı çocukların da büyük beğenisini kazanan Çilek’in yeni mağazası, 2015 yılının başından bu yana İç Anadolu’da açılan dördüncü mağaza oldu.

Çilek’in Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek yeni açılan mağazalarla ilgili şu şekilde konuştu; “2014 yılında yurtiçi ve yurtdışında toplamda 35 yeni satış noktası açarak, bir önceki yıla oranla yüzde 18 büyüme gösterip 300 Milyon TL ciro ettik. 2015 yılında da yurt içi ve yurt dışı mağazalarımızla yıl sonu hedefimize ulaşmayı öngörüyoruz. Daha çok çocuk Çilek’le hayallerinin odasında uyusun diye büyümeye devam ediyoruz.”

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER