Anasayfa >

Dekorasyon >

Sur Çelik Kapı 2015 tasarımları!

Sur Çelik Kapı 2015 tasarımları!

05 Mayıs 2015 Salı, 11:36:57
Sur Çelik Kapı 2015 tasarımları!
Sur Çelik Kapı, fuarda on üç kapı modeliyle yer alırken, uluslararası tasarımcı Ece Deniz Toros ve Sur Çelik Kapı’nın tasarım ekibinin hazırladığı beş yeni model de fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Yapı Fuarı’yla ilgili konuşan Sur Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Pekgüzel, "Türk yapı sektörünün en önemli iş zirvesi olarak gördüğümüz bu fuarda yer almaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduk. Ece Deniz Toros’un tasarladığı yeni modellerden olan SİNAN, RUMİ ve ACEM özellikle yurtdışından fuarı ziyarete gelen misafirlerin dikkatini çekti ve çok büyük ilgi gördü. Teknoloji ne kadar ilerlese de oyma ve kabartma gibi geleneksel el sanatlarındaki işçiliğin güzelliği çok özel kalmaya devam ediyor. El işçiliği yüksek bu tasarımları çelik kapıyla buluşturmuş olmak tasarım da farkımızı bir kez daha ortaya koymak açısından çok önemliydi."Dedi.   

Sur Çelik Kapı için tasarladığı modeller ilgili konuşan Ece Deniz Toros "RUMİ ve SİNAN özel tasarımlarıyla, sonsuz renk varyasyonunu içinde barındırabilen modellerdir. Osmanlı esintileri taşıyan bu modeller, Osmanlı gibi bütün renkleri tüm güzellikleriyle içinde barındırmaktadır. Tasarımlarımda bunu yansıtmak istedim. Fuarda büyük ilgi görmesi de beni ayrıca çok memnun etti".Diye konuştu.  

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER