Anasayfa >

Dekorasyon >

Çilek’ten teknolojiye uygun akıllı odalar!

Çilek’ten teknolojiye uygun akıllı odalar!

24 Nisan 2015 Cuma, 10:53:42
Çilek’ten teknolojiye uygun akıllı odalar!
Çilek, son yıllarda hayatın her alanına hakim olan “akıllı cihaz” teknolojilerini mobilyalarına uyarlayan ilk Türk mobilya markası oldu.

Bebek, çocuk ve genç odası denince Türkiye’nin akla gelen ilk markası olan Çilek, özel olarak tasarladığı ürünleriyle çocuklar için keyifli odalar sunarken, onların hayatını kolaylaştıracak detayları da atlamıyor. Hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer alan teknolojik yenilikleri, mobilyalarıyla uyumlu hale getiren Çilek, Türkiye’de ilk kez akıllı mobilya üreten marka olma özelliği taşıyor.

 

Çilek, çocuk ve genç odalarında kullandığı teknik aksamlar sayesinde, kullanıcılarının özel alanlarında geçirdikleri zamanı daha da keyiflendiriyor. Çilek’in özel tasarım serilerinin içinde bulunan yatak ve çalışma masalarının sahip olduğu teknik düzen sayesinde, çocuklar ve gençler bluetoothlarından aktardıkları ya da usb’lerine yükledikleri müzik veya derslerin ses kaydını kolaylıkla dinleyebiliyor. Çilek’in kısa süre önce piyasaya sunduğu First Class, Champion Racer, Football ve Carbeds serileri de akıllı oda olma özelliği taşıyor.

 

Çocukların ve gençlerin hayallerindeki odayı mağazalarına taşıyan Çilek, yeni neslin ihtiyaçlarını ve zevklerini takip ederek en iyisini yapmayı hedefliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER