Anasayfa >

Dekorasyon >

Danfoss’a 3 inovasyon ödülü birden!

Danfoss’a 3 inovasyon ödülü birden!

22 Nisan 2015 Çarşamba, 14:34:09
Danfoss’a 3 inovasyon ödülü birden!
1933 yılından bu yana ısıtma-soğutma alanında birçok ürünün mucidi olan Danfoss, Çin Soğutma Fuarı’ndaki İnovasyon Ürünü Töreni’nden 3 inovasyon ödülü ile döndü...Dünyanın ısıtma-soğutma teknolojileri devi Danfoss, Çin Soğutma Fuarı kapsamında her yıl Şangay’da düzenlenen İnovasyon Ürünü Töreni’nden üç ödülle döndü. 1933 yılından bu yana ısıtma-soğutma alanında birçok yeniliğin mucidi olan Danfoss, aldığı ödüllerle sektördeki dönüşümde öncü olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.


Çin Soğutma Fuarı bünyesinde düzenlenen İnovasyon Ürünü Ödülleri’nin hedefi ürün inovasyonunu teşvik ederken teknolojik ilerlemeleri desteklemek, düşük karbon, yeşil enerji ve çevreyi koruma bilincini yerleştirmek.


Ödül törenine katılan Danfoss Soğutma ve İklimlendirme Kontrolleri (RAC) Grubu Başkanı Helge Jorgensen şöyle konuştu: “Bu üç ödülü almaktan dolayı gururluyuz. Danfoss inovasyona büyük ölçüde odaklanıyor, çünkü inovasyon ile fark yaratıyor. Dünya çapında sadece teknoloji ve ürünler değil, aynı zamanda akıllı çözümler de sunuyoruz. Danfoss 1933 yılından bu yana soğutma sektöründe faaliyet gösteriyor. Bu sektöre önemli ölçüde katkı sağlayanlardan biri olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.”
Bu yıl Şanghay’da düzenlenen Çin Soğutma Fuarında Danfoss aşağıdaki ürünlerle ödüle layık görüldü:
 
Soğutma:
•         Danfoss Scroll CXH140 Kompresör
İklimlendirme:
•         ETS Colibri Elektronik Genleşme Valfi
Soğuk Depolama:
•         ICF 15-4 Flexline

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER