Anasayfa >

Dekorasyon >

Çilek çocuk odalarında 23 Nisan kampanyası!

Çilek çocuk odalarında 23 Nisan kampanyası!

21 Nisan 2015 Salı, 16:00:28
Çilek çocuk odalarında 23 Nisan kampanyası!
Çilek Mobilya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın taçlandırdığı Nisan ayında geçerli olacak indirim kampanyasıyla çocuklara ve ailelerine çifte sevinç yaşatıyor.

Çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası olan Çilek, Nisan ayında da sürprizlerine devam ediyor. First Class, Champion Racer ve Carbeds ürün serisi, lansmana özel fiyat ayrıcalıklarıyla mağazalarda minikleri ve ailelerini bekliyor.

 

Çilek’in aileleri ve çocukları sevindiren %50 ‘ye varan indirim kampanyası Nisan ayında da devam ediyor. Seri sonu ürünlerle devam eden indirimlerin yanı sıra bazı fırsat ürünlerinde de özel indirim oranları uygulayan Çilek, yeni ürünlerde de geçerli olan Nisan kampanyası ile çocukların yüzünü güldürüyor.

 

Çilek, Nisan ayında satışa sunacağı yeni serisi uçak temalı çocuk odası takımı First Class ile çocuk odalarına yepyeni bir enerji getiriyor. Çilek’in özellikle 3-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar düşünülerek tasarladığı First Class, çalışma masasına oturulduğunda bir pilot, yataktayken ise first class bir yolcu deneyimi yaşatıyor.

 

Araba tutkunu minikler için tasarlanan Champion Racer ve Carbeds ürün serisi, çocukların odalarında eğlenceli ve keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Champion Racer serisi içerisinde yer alan her ürün, araba yarışı konseptiyle minikleri kendine hayran bırakıyor. Garaj kapısı şeklindeki dolapları, göstergeleri olan çalışma masası ve özel tasarım yatakları, minikleri eğlenceli bir dünyaya taşıyor. Araba şeklindeki Carbeds’ler ise çocuklara kendini bir yarış pilotu gibi hissettiriyor.

 

Daha çok çocuk düşlerindeki odaya kavuşsun diye, Nisan ayı boyunca yüzde 50’ye varan indirim kampanyası sunan Çilek, bazı fırsat ürünlerinde ise özel indirim oranları uyguluyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER