Anasayfa >

Dekorasyon >

Art Banyo Mobilyası tasarımları 2015!

Art Banyo Mobilyası tasarımları 2015!

17 Nisan 2015 Cuma, 15:03:19
Art Banyo Mobilyası tasarımları 2015!
Sanatsız bir hayatın olamayacağı fikrinden yola çıkılarak tasarlanan Art Banyo Mobilyası, bir sanat eseri gibi tüm bakışları üzerine çekiyor. Bir banyodan çok daha fazlasını isteyen herkes için ideal bir seçenek oluyor.

Sanatı işlevselliğe entegre eden Art, 85 cm alt modülü ve 80 cm aynası ile minimalist bir güzelliği evinize taşıyor. Tam açılır çekmecesi, tabloyu andıran led ışıklı özel aynası tasarımda fonksiyonelliğini ortaya koyuyor. Beyaz ve siyah lake iki ayrı renk seçeneği ile sunulan Art Banyo Mobilyası, banyoların kendine özgü havasını ışıltısıyla ortaya çıkarıyor.

Çanakcılar Şirketler Grubu, geçen yıllar içinde sürekli büyüyerek Türkiye’nin en önemli girişimlerinden birisi haline gelme yolundaki ilerleyişine emin adımlarla devam ediyor. Çanakcılar Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Creavit, Avrupa ve Amerika’da kabul gören kalite yönetimi ve ürün standartlarıyla çevresel ve toplumsal sürdürülebilirliği de gözeterek, Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın pek çok ülkesine satış yapıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER