Anasayfa >

Dekorasyon >

Kelebek Viyana’da ikinci mağazasını açtı!

Kelebek Viyana’da ikinci mağazasını açtı!

15 Nisan 2015 Çarşamba, 10:53:36
Kelebek Viyana’da ikinci mağazasını açtı!
Kelebek’in Avusturya’da faaliyete geçirdiği ikinci mağazasının açılışını yapan Kelebek Mobilya Dış Ticaret Direktörü Erol Çetinkaya, “Bulunduğumuz her bölgede olduğu gibi Viyana’da da müşterilerin öncelikli tercihi haline geleceğiz” dedi.

Türkiye'de modüler mobilya denince akla gelen ilk marka olan Kelebek Mobilya, bu yıl yurtiçi ve yurtdışındaki mağazalar zincirine önemli halkalar ekleyerek büyümeye devam ediyor. Kelebek’in, son olarak Viyana’da faaliyete geçen mağazasının açılışı; Kelebek Mobilya Dış Ticaret Direktörü Erol Çetinkaya, Kelebek Viyana Bayisi Ceyhan Pusmaz ile çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Kelebek’in mağazalaşma atağı sürecek

Kelebek’in yurtdışındaki mağazalaşma atağının devam edeceğini belirten Kelebek Mobilya Dış Ticaret Direktörü Erol Çetinkaya, “Bugün Avusturya’nın başkenti ve en büyük kenti Viyana’da ikinci mağazamızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kelebek olarak, açtığımız her mağazanın, hem markamıza hem de ülke ekonomisine katkı sağladığına inanıyoruz. Yeni mağazacılık anlayışıyla sunduğumuz ürünlerimizi, farklı coğrafyalardaki tüketicilerle buluşturmayı sürdüreceğiz” dedi.

 

Müşterilerin öncelikli tercihi olmayı hedefliyoruz

Kelebek’in, ‘ulaşılabilir tasarım’ anlayışıyla hayata geçirdiği ürünlerinin her yaştan kullanıcıya hitap ettiğini ifade eden Erol Çetinkaya, “Yaklaşık 1 milyon 800 bin nüfuslu Viyana’da, şimdiye kadar en önemli müşterilerimiz Türkler oldu. Bizi tercih eden Türk müşterilerimizi memnun etmeye devam etmekle birlikte, bulunduğumuz her bölgede olduğu gibi Viyana’daki müşterilerin öncelikli tercihi olmayı hedefliyoruz. Bugün tüketicinin beğenisine sunduğumuz oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları ve genç odalarımız; başta evlilik hazırlığındaki çiftler, evini yenilemek isteyenler, çocuk odası kurmak isteyen aileler ve kendisine ait bir oda isteyen gençler olmak üzere, her kesimin ilgisini çekiyor” diye konuştu.

 

Hedef yıl sonuna kadar 200 mağaza

Türk mobilya sektörünün gelişiminde öncü rol oynayan Kelebek, 2015 yılı sonuna kadar yurtiçi ve yurtdışındaki mobilya mağazası sayısını 130’a, mutfak mağazası sayısını ise 70‘e çıkarmayı hedefliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER