Anasayfa >

Dekorasyon >

Pekcan Grup hız kesmiyor!

Pekcan Grup hız kesmiyor!

21 Ocak 2015 Çarşamba, 18:04:52
Pekcan Grup hız kesmiyor!
Pekcan Grup yeni ürünleriyle ve 3 boyutlu projelendirme hizmetiyle müşterilerine etkili çözümler sunuyor…

Mağazalarda satışa sunulan ürünlerin geniş bir çeşitlilikle teşhir ediliyor olmasının yanı sıra tecrübeli mimarlarıyla üç boyutlu projelendirme hizmeti veriyor. Bu sayede tüketicinin hayalinde kurguladığı dekorasyon projelerini, profesyonel mimari desteği ile buluşturuyor, etkili ve estetik çözümler sunuyor.

Genç yatırımcı Mehmet Pekcan hedeflerini anlatırken: ”Bizim uzun vadeli olarak hedefimiz, müşteriyi iyi bir şekilde yönlendirerek onlara en iyi kaliteli hizmeti ve servisi verebilmektir. Firmamızın önceliklerinden bir tanesi de, inşaat ve gıda sektöründe yeni stratejiler ve politikalar üretmektir. Şu anda uygulamış olduğumuz sistem ise müşteri odaklı yönetim yani "Customer Driven Company"dir. Müşterimizi firmamıza bağlamak için müşteri memnuniyeti, çalışanların memnuniyeti ve bütün iş faaliyetlerinde olması gereken organizasyonlar tarafımızdan bir bütün olarak titizlikle uygulanmaktadır. Biz Pekcan Grup olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa etmek istiyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.” Dedi.

2014 yılı sonunda faaliyetine başlayan 250 m2 alana kurulu Kuşadası sanayi deposu ile zamanında teslim avantajı ile etkin destek sağlayarak Pekcan Grup, kalitesine artı değer katıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER