Anasayfa >

Dekorasyon >

Tureks Stone 850 projeye taş tedarik etti!

Tureks Stone 850 projeye taş tedarik etti!

12 Ocak 2015 Pazartesi, 11:05:52
Tureks Stone 850 projeye taş tedarik etti!
Tureks Stone, 2014 yılında 850 yeni yurtiçi projesine taş tedarik etti.

Hızla yükselen inşaat sektöründe özellikle lüks konut projeleri için doğaltaş kullanımının prestij meselesi haline geldiğini söyleyen Tureks Stone Yöneticisi Y.İç Mimar Gökçen Anlı; “kentsel dönüşüm projeleri daha sağlam, konforlu, sağlıklı ve modern konutlarda yaşam sürdürmeye olanak sağlayacağı için çok önemli. Bu tür projelerin artması dolaylı yoldan bizim sektörümüzÜ de olumlu yönde etkiledi. Geçtiğimiz seneye göre 2014 yılında müşterileri sayımızı iki katına artırarak, otel, ofis, konut olmak üzere toplam 850 yeni proje ile işbirliği yaptık ve %30 büyüme kaydettik” şeklinde konuştu.

 

Projeler ile birlikte sektörde sürekli kendilerini yenilediklerini ve modayı takip ederek ürün güncelliğini ve çeşitliliğini sağladıklarını belirten Anlı; “2015’de yeni tasarımcılarla işbirliği içinde olup ürün koleksiyonlarımızı güncel yaşam trendlerine göre artırarak markamızı design anlamında daha da ileriye götürmeyi amaçlıyoruz” dedi.

 

Ayrıca, ihracat alanında 2014 yılının yükseliş ve başarı yılı olduğunu söyleyen Anlı, başta Amerika olmak üzere Avrupa, Ortadoğu ve Uzak Doğu ülkelerine ihracat yaptıklarını, 2015 yılında ihracat ağını geliştirerek sektörün lideri olmayı hedeflediklerini de belirtti.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER