Anasayfa >

Dekorasyon >

Evgör Mobilya örnek daireleri Rusya’da!

Evgör Mobilya örnek daireleri Rusya’da!

03 Aralık 2014 Çarşamba, 15:18:37
Evgör Mobilya örnek daireleri Rusya’da!
Ev mobilyası alanında hizmet veren Evgör, ilk örnek dairesine Türkiye’den önce Rusya’nın başkentinde imza attı. Devlet eliyle Moskova’da gerçekleştirilen 4 bin konutluk projenin dört farklı örnek dairesinin tüm mobilya ve ahşap ürünleri Evgör Mobilya tarafından sağlandı.

Konut sahibi olmak isteyenlerin satın alma kararlarında fiyat ve lokasyon kadar, o projedeki örnek daireleri iç mimarilerinin de çok etkili olduğunu söyleyen Evgör Mobilya Genel Müdürü Ahmet Ekmen; “Özellikle örnek daire dekorasyonları, tüketicilerin hayallerindeki evi onlara sunabilmek açısından oldukça önemli. Mobilya konusundaki tecrübelerimizi, tedarikçi ağımız ve mimari çözüm ortaklarımızın bilgi birikimi ile birleştirerek, hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki konut projeleri için dekorasyon çözümleri sunabiliyoruz” dedi.

 

Rusya’nın başkenti Moskova’daki konut projesinin farklı tipteki örnek dairelerini beyaz eşyaları dışında tüm detaylarıyla dekore eden Evgör Mobilya, gözünü yurt içindeki projelere çevirdi. Türkiye genelindeki tedarikçi ağı ve mimari ortaklarının desteğiyle başta İstanbul olmak üzere, özellikle büyükşehirlerdeki inşaat projelerinin de örnek daire dekorasyonlarını gerçekleştirmeyi hedefleyen firma, mevcut ürün koleksiyonu yanında isteğe bağlı özel üretim de yaptırtabiliyor. Evgör Mobilya, işbirliği yaptığı mimarlık ofisleriyle beraber, inşaat projelerindeki örnek dairelerin yanı sıra yeni yapılacak otel yatırımlarında ve mevcut otellerin renovasyon çalışmalarına da talip olduğunu açıkladı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER