Anasayfa >

Bölgeler >

Dolarını Bozdurana Konut Poliçesi Hediye!

Dolarını Bozdurana Konut Poliçesi Hediye!

13 Ağustos 2018 Pazartesi, 17:45:51
Dolarını Bozdurana Konut Poliçesi Hediye!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine başlayan "Dolarını bozdur kampanyası"na bir bir destek de Ardahan’dan geldi. Bölgede sigortacılık yapan firma, dolarını bozdurana konut poliçesini hediye ediyor…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “dolarınızı bozdurun TL’ye çevirin” çağrısına katılım artıyor. Bugün bir destek de Ardahan’dan geldi. Bölgedeki bir sigorta şirketi dolarını bozdurana konut poliçesini hediye ediyor.

Buna göre dolarını bozdurup dekontunu sigorta şirketine getiren herkese, konut poliçesi ücretsiz olarak yapılacak. Konu ile ilgili açıklama yapan Aytaç Ulutaş, “Ülkemize sahip çıkmak zorundayız. Gün birlik günü, siyaset yapma günü değil” dedi.

Ulutaş, "Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozmak için bizim de küçük bir katkımız olsun dedik. Bu ülke hepimizin ve biz de küçük esnaf olarak elimizden gelen her şeyi yaparak elimizi taşın altına koyduk. Hepimiz bu vatana sahip çıkmalıyız ve dış güçlerin bu oyununu bozmalıyız. Bu nedenle biz de devletimize ve ekonomiye katkı sunmak için dolarını bozdurup dekontunu getirene konut poliçesini ‘Ev Sigortası’ hediye olarak vatandaşımıza sunmaktayız. Hep beraber bu ekonomik krizin üstesinden geleceğiz. Biz biriz ve beraber bir bütünüz. Sonuçta biz Türkiye’yiz" ifadesinde bulundu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER