Anasayfa >

Bölgeler >

Sivas Bilici Termal Tatil Köyü Misafirlerini Ağırlamaya Başladı!

Sivas Bilici Termal Tatil Köyü Misafirlerini Ağırlamaya Başladı!

03 Ağustos 2018 Cuma, 13:41:28
Sivas Bilici Termal Tatil Köyü Misafirlerini Ağırlamaya Başladı!
40 milyon TL yatırımal Sivas’ta hayata geçirilen Bilici Termal Devre Mülk-Tatil Köyü ilk misafirlerini ağırlamaya başladı. Sivas'ta 5 yıldızlı termal otel ve tatil köyü ihtiyacını gidermek için Sivas-Ankara karayolu üzerinde kaplıca bölgesinde inşa edilen Bilici Termal Tatil Köyü’nde bulunan zengin mineralli su birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyor….

Sivas'ta 5 yıldızlı termal otel ve tatil köyü ihtiyacını gidermek için Sivas-Ankara karayolu üzerinde kaplıca bölgesinde hayata geçirilen Bilici Termal Devre Mülk-Tatil Köyü misafirlerini ağırlamaya başladı.

40 milyon TL yatırımla hayata geçirilen edilen Bilici Termal Devre Mülk-Tatil Köyü, kentin termal turizm merkezi olması yolunda en önemli yatırımlarından biri olarak gösteriliyor.

12 bin 404 metrekare alan üzerine kurulu olan termal otelde bulunan zengin mineralli su birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyor.

Toplam 159 daireden oluşan otelde bulunan 46 derece sıcaklıktaki su soğutularak havuzlara 36 derece olarak veriliyor.
Bilici İnşaat Siv-Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Bilici 45 gün önce hizmete giren termal otelde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

DOĞU’NUN AFYONU
Sivas'ı termal turizm merkezi yapmak için çalışacaklarını söyleyen Bilici," Bölgede şuanda iki proje olarak hizmet veriyoruz. Amacımız ve temennimiz önümüzdeki yıllarda bu iki projenin sayısını 5'e çıkararak hızlı bir şekilde bölgenin termal turizm bölgesi haline gelmesi ve Doğu'nun Afyon'u olmasıdır. Bu hayal değil projelerin alt yapısı buraya uygun gelecek yatırımcılar için bölge şuanda Türkiye'nin en güçlü termal su rezervine sahip alt yapısı ile şuanda oturmuş durumda bir bölge bu anlamda da Sivas'ın bundan sonra gelecek termal bölgedeki yatırımlarını her iki projemizde ciddi anlamda ön ayak olacaktır" diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER