Anasayfa >

Bölgeler >

Karşıyaka'da Yeni Stadın İhalesi İkinci Kez İptal!

Karşıyaka'da Yeni Stadın İhalesi İkinci Kez İptal!

01 Ağustos 2018 Çarşamba, 16:13:00
Karşıyakada Yeni Stadın İhalesi İkinci Kez İptal!
Karşıyaka’da yeni stadın ihalesi Toki tarafından ikinci kez iptal edildi. Başkan Turgay Büyükkarcı, taraftarlarımız aska merak etmesin, stadımızdan kesinlikle vazgeçmeyeceğiz dedi…

İzmir Karşıyaka’da yeni stadın ihalesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ikinci kez iptal edildi. 10 yıldır gündemden düşmeyen Karşıyaka yeni stadın ihalesinin iptalinin ardından Başkan Turgay Büyükkarcı, “Taraftarlarımız merak etmesin, stadımızdan kesinlikle vazgeçmeyeceğiz” dedi.

"Stat ve salon konularında açıklama yapmıyor olmamız bu işlerle ilgilenmediğimiz anlamına gelmesin" diyen Büyükkarcı, "Camiamız bugüne kadar göreve geldiğimiz 7 ayda bize çok güvendi, güvenmeye devam etsinler. Hem stat hem de salon konusundaki görüşmelerimiz en üst seviyede devam ediyor. Bu 2 tesisi kazandırmak için yönetimimiz yoğun bir şekilde mesai harcıyor. Bu görüşmeleri sanki sonuçlanmış gibi kamuoyunda paylaşmak bizim tarzımız değil. Taraftarımız merak etmesin, stat konusu bizim için kapanmadı, stadımız yapılana kadar kapanmayacak" dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER