Anasayfa >

Bölgeler >

Ordu Şehir Hastanesi İhaleye Çıkmaya Hazırlanıyor!

Ordu Şehir Hastanesi İhaleye Çıkmaya Hazırlanıyor!

19 Haziran 2018 Salı, 17:35:30
Ordu Şehir Hastanesi İhaleye Çıkmaya Hazırlanıyor!
900 yataklı Ordu Şehir Hastanesi ihaleye çıkmaya hazırlanıyor. İhale hazırlıkları başladığını belirten Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, “İnşallah bu sene sonunda hastanemizin temeli atılır” dedi…

Ordu Şehir Hastanesi ihaleye çıkmak için gün sayıyor. İhale hazırlıklarını başlattıklarını ifade eden Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, İnşallah bu sene sonunda hastanemizin temeli atılır” diye konuştu.

Karadeniz Bölgesinde 4 tane şehir hastanesi olduğunu söyleyen Bakan Demircan,  “Karadeniz’de, Samsun’da, Ordu’da, Trabzon’da bir de Rize’de olmak üzere 4 tane şehir hastanemiz var. Ordumuzdaki şehir hastanemizin yüksek planlama aşaması tamamlandı. Arsa temin edildi, şimdi ihale hazırlıkları devam ediyor. İhaleler tamamlandıktan sonra yapım ihalesiyle birlikte hastanemizde inşaat başlayacak. İnşallah bu sene sonunda hastanemizin temeli atılır. “ diye konuştu.

900 YATAKLI
Ordu Şehir Hastanesi’nin 900 yataklı olacağını belirten Demircan, hastane son teknoloji ile donatılacak dedi. Demircan, Bu hastanelerin finans sorunu olmadığı için de süresi içerisinde bitirilme imkanı oluyor. Bu süre de genelde 2 ile 2,5 yıl oluyor. Buradan bakarsak, 2020 yılı sonunda veya 2021 yılının başlarında inşallah hastanemize kavuşuruz” şeklinde konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER