Anasayfa > Bölgeler >

İç Anadolu Bölgesi >

Kayseri Şehir Hastanesi Mayıs’ta Açılıyor!

Kayseri Şehir Hastanesi Mayıs’ta Açılıyor!

18 Nisan 2018 Çarşamba, 14:50:06
Kayseri Şehir Hastanesi Mayıs’ta Açılıyor!
Kayseri Şehir Hastanesi’nde sona gelindi. Kayseri Şehir Hastanesi Mayıs’ta hizmete açılmaya hazırlanıyor…

Kayseri Şehir Hastanesi projesinde mutlu sona gelindi. Hazırlıklarında sona gelinen Kayseri Şehir Hastanesi’nin Mayıs ayında hizmete açılması planlanıyor.

Kayseri İl Sağlık Müdürü Benli ise kamu tarafı olarak taşınma programlarını tamamladıklarını kabul süreçleri tamamlandıktan sonra taşınabileceklerini ifade etti.

Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz ve ekibi, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü, Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanı Sayit Çelebi ve ekibi ile Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali Ramazan Benli ve ekibi, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İlhami Çelik ve ekibi, YDA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan, Türkiye Sağlık Direktörü Dr. Elif Sözer ve YDA yönetim ekibinin katılımı ile incelemelerde bulundular.

Kayseri Şehir Hastanesi’nde sona gelinen klinikler, laboratuvarlar, yoğun bakımlar, ameliyathaneler, hasta kayıt alanlarındaki yapılan çalışmalar yerinde incelendi. Şehir Hastanesinin açılış sürecinde kabul aşamalarının ilki olan inşaat kabulü konusunda Bakanlığın Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz ve sağlık yatırım ekipleri özel sektör temsilcileri arasında süreçler gözden geçirildi.SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER