Anasayfa >

Bölgeler >

2018 İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 21 Haziran’da

2018 İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 21 Haziran’da

21 Aralık 2017 Perşembe, 14:22:31
 2018 İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 21 Haziran’da
Expo/ İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 21-24 Haziran 2018 tarihleri arasında kapılarını açmaya hazırlanıyor…

Expo/ İzmir emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 21 Haziran 2018’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. 21-24 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuarda ulusal ve uluslararası yatırımcılar tek çatı altında toplanacak.

Fuar İzmir’de gerçekleşecek olan İzmir Emlak Fuarı 2018, Elit Fuarcılık tarafından düzenlenecek. İzmir Ticaret Odası’nda düzenlenen toplantı ile kamuoyuna tanıtılan fuar, Ege bölgesinin ilk ve tek emlak fuarı olma özelliği taşıyor. Fuar hakkında bilgi veren Elit Fuarcılık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Çiçekci, İzmir’de önemli firmaların arayış içinde olduğunu ve bunun bölgede önümüzdeki süreçte inanılmaz hareket yaratacağını söyledi.

İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş da şunları söyledi: "Emlak sektörüne, esnafa, tüccara, inşaatçıya, İzmirlilere faydası olacak bir fuar. Aynı zamanda İzmir'e fuarlar kenti olma yolunda yardımcı olacak. 43. fuarımız olacak. Biz İzmir'de her gün fuar düzenlemek istiyoruz. O zaman fuarlar ve kongreler kenti olur, o zaman oteller dolar, o zaman esnaf iş yapar. Fuara katkısı olanlara teşekkür ediyorum."

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER