Anasayfa >

Bölgeler >

Kanal Tokat Projesinde İmzalar Atıldı

Kanal Tokat Projesinde İmzalar Atıldı

20 Ocak 2017 Cuma, 16:34:45
Kanal Tokat Projesinde İmzalar Atıldı
10,5 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek olan Kanal Tokat projesinde imzalar atıldı. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, yazın sandalları, Osmanlı gondollarını Yeşilırmak'a indiceğiz dedi...

Kanal Tokat projesinde sözleşmeler imzalandı. 10 milyon 540 bin TL yatırımla hayata geçirilecek olan Kanal Tokat projesinin yaz aylarına yetiştirilmesi planlanıyor.


OSMANLI GONDOLLARI YEŞİLIRMAK’A İNİYOR
Yeşilırmak’ta bin 200 metrelik bir alanda adeta bir fanus içine alınarak uygulanacak olan Kanal Tokat proje ilgili açıklamada bulunan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, ırmak kenarındaki evlere zeminden su kaçaklarının yaşanmaması, yağmur ve sel sonrasında yaşanabilecek su baskınlarına karşı proje ürettiklerini hatırlattı.


Projenin Atatürk köprüsü ile ÇEDAŞ Köprüsü arasında kalan alanı kapsadığını belirten Başkan Eroğlu, 1 yıl olan sözleşme süresinin öne çekilmesi için firma sahibine çağrıda bulundu. Başkan Eroğlu, Yazın sandalları, kayıkları Osmanlı gondollarını Yeşilırmak’a indirmeliyiz” dedi.

Projenin kış şartlarına girilmeden 15 Eylül 2017 saat 15:09 saatine yetiştirilerek açılış yapılması için sözleşmeye not düşürülerek paraf yapıldı. İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER