Anasayfa >

Bölgeler >

Akyazı Stadı 18 Aralık Pazar Günü Açılıyor

Akyazı Stadı 18 Aralık Pazar Günü Açılıyor

13 Aralık 2016 Salı, 17:34:21
Akyazı Stadı 18 Aralık Pazar Günü Açılıyor
Akyazı Stadı 18 Aralık Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile açılıyor…

Trabzon Akyazı Stadyumu’nda mutlu sona gelindi. Stadın resmi açılışı 18 Aralık Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı törenle yapılacak.


Bütün taraftarların davetli olduğu Akyazı Arena açılış etkinliği 18:30’da başlayacak. Katımlı ücretsiz olacak. Açılışa özel hatıra bileti, giriş esnasında stadyum kapılarında dağıtılacak. Kapılar 17.00’da açılacak.

Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad Al Sani başta olmak üzere Katar’dan konuklarımızın da protokolde bulunacağı açılışta, dünden bugüne Trabzonsporumuza emek vermiş başkanlarımız, yöneticilerimiz, futbolcularımız ve teknik direktörlerimiz de yer alacak.

"Saat 17:30’da Avni Aker’den büyük bir kortej yürüyüşü ile başlayacak açılış programı, kortejin yeni stadyumumuza girişi ile devam edecek. Stadyumumuzdaki programda 3D animasyon gösterileri, koreografiler, protokol konuşmaları, havai fişek gösterileri, gösteri maçı ve Mazlum Kiper’in anlatımıyla kulübün 50 yıllık tarihinden daha önce yayınlanmamış özel görüntüleri içeren bir video mapping yer alacak.


Akyazı Stadı açılışında konser, eğlence ve dans programı planlanıyordu fakat yaşanan terör olaylarından dolayı iptal edildiği öğrenildi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER