Anasayfa >

Bölgeler >

Avrasya GYO Samsun Havza Otogarı'nı Şimşir’e Kiraladı

Avrasya GYO Samsun Havza Otogarı'nı Şimşir’e Kiraladı

05 Eylül 2016 Pazartesi, 16:19:25
Avrasya GYO Samsun Havza Otogarını Şimşir’e Kiraladı
Avrasya GYO, Samsun Havza Şehirlerarası Otobüs Terminali kiracısı Havza Seyehat ile sözleşmeyi feshetti. Samsun Havza Otobüs Terminali’ni Şimşir Tur’a kiraladı…

HABER: Şengül KIRMZITAŞ

 

Avrasya GYO, Samsun Havza Otobüs Terminali’nin kiracısı olan Havza Seyahat ile sözleşmesini feshetti. Şirket Samsun Havza Otobüs Terminali’ni Şimşir Tur’a aylık 50 bin +KDV’ye kiraladı.


Avrasya GYO tarafından KAP’a yapılan açıklama şöyle;

“02.09.2016 tarihinde yapmış olduğumuz özel durum açıklaması ilgili şablon kullanılarak tekrar gönderilmiştir. 02.09.2016 tarihinde yapılan açıklamaya ilişkin metin aşağıda yer almaktadır.


Şirketimiz aktifinde kayıtlı bulunan; Samsun İli Havza ilçesi İnönü Mahallesi B.A. Pafta 653 Ada 2 Parsel'inde bulunan Samsun Havza Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin kiracısı olan Havza Seyahat Terminal İşletmeleri Taşımacılık San.ve Tic.Ltd.Şti.(Eski Ünvanı:Gökmentur Turizm Terminal İşletmeciliği Taş.San.Tic.Ltd.Şti) ile olan kira sözleşmesi karşılıklı olarak anlaşılarak fesh edilmiştir.


Samsun İli Havza ilçesi İnönü Mahallesi B.A. Pafta 653 Ada 2 Parsel'inde kayıtlı 10.312,44 m2'lik alan üzerine kurulu 2 katlı betonarme otogar binası, arsası ve üzerinde bulunan tüm müştemilatı ile birlikte 01.09.2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere özel durum açıklaması ekinde yer alan değerleme raporunda bulunan aylık kira bedelinin üzerinde bir fiyat olan aylık 50.000 TL+KDV bedelle Şimşir Tur Terminal İşletmeciliği A.Ş.'ye kiralanmasına karar verilmiştir.Şimşir Tur Terminal İşletmeciliği A.Ş. Şirketimiz ile ilişkili taraf değildir.”

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER