Anasayfa >

Bölgeler >

Arzum Elektrikli Süpürgelerle temizlik hem yenilikçi hem çok "çekici" !

Arzum Elektrikli Süpürgelerle temizlik hem yenilikçi hem çok "çekici" !

13 Temmuz 2015 Pazartesi, 14:23:06
Arzum Elektrikli Süpürgelerle temizlik hem yenilikçi hem çok çekici !
Titiz hanımların en büyük yardımcısı Arzum Cyclone Filtreli Elektrikli Süpürge temizliğe getirdiği yüksek emiş gücü ve yenilikçi çözümlerle hem işleri kolaylaştırıyor hem zamandan tasarruf sağlıyor…

 Yeni tasarım Cyclone yapısıyla motora saç ve hayvan tüyü dolmasını engelliyor. Cyclone ünitesinin yıkanabilir olması hanımları toz torbası derdinden kurtarıyor. Toz haznesi ve doluluğu hatırlatan uyarı ışığıyla da kesintisiz bir temizlik deneyimi yaşatıyor.

 

Arzum Grande Cyclone Filtreli Elektrikli Süpürge sahip olduğu 2400 Watt yüksek motor gücü ve 400 Watt emiş gücüyle mükemmel temizlik imkanı sağlıyor. Yüksek filtreleme performansıyla odanın havasından daha temiz bir havayı dışarı veriyor. 3 litre kapasiteli toz haznesi ve kompakt tasarımıyla sayesinde çok az yer kaplıyor. Arzum Grande Elektrikli Süpürge'nin ultra yoğun çelik ızgara filtresi toz ve saç gibi küçük parçacıkları filtreliyor. Bu özelliği sayesinde çekiş gücünde hiçbir kayıp yaşatmıyor.

 

Arzum Nova Cyclone Filtreli Elektrikli Süpürge kauçuk tekerlekleri sayesinde hassas zeminlere zarar vermiyor.

 

Arzum Nova Cyclone Filtreli Elektrikli Süpürge sahip olduğu 2200 Watt yüksek motor gücü ve 350 Watt gücüyle yüksek emiş gücü sağlıyor. HEPA filtresi, toz haznesinin dışında yer almasıyla filtrenin daha az tozlanmasını sağlıyor. Bu özelliğiyle süpürgenin performansı düşmüyor, kullanım ömrü uzuyor. Toz haznesinin tek bir tuşla boşaltılabilmesi ise pratiklik kazandırıyor. Hassas zemin ve parkeler için kauçuk tekerlekleri düşünen Arzum Nova Elektrikli Süpürge, zeminlerin çizilip zarar görmesini engelliyor.

 

 

Arzum Galaxi 2500 Cyclone Filtreli Elektrikli Süpürge sessiz motor teknolojisiyle rahat temizlik sağlıyor

Tasarımıyla temizlikte fark yaratan Arzum Galaxi 2500 Cyclone Filtreli Elektrikli Süpürge sahip olduğu teknoloji sayesinde toz ve havayı kusursuz bir şekilde ayırıyor. Ayrıca HEPA13 çok kademeli filtreleme teknolojisiyle alerjen ve bakterilere karşı maksimum koruma için yüzde 99,98 daha fazla toz çekimi sağlıyor. 2400 Watt yüksek motor gücü ve 380 Watt gücüyle yüksek emiş gücüne sessiz motor teknolojisini ekleyen Arzum Galaxi 2500 Elektrikli Süpürge, yüksek frekanslı motor gürültüsünü azaltarak daha az gürültüyle daha rahat bir kullanım sağlıyor. Bunların yanında turbo fırça özelliğine de sahip olan süpürge verimliliğini yüzde 25 arttırarak daha fazla saç ve hayvan tüyünün çekilebilmesini sağlıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER