Anasayfa >

Bölgeler >

Kale Kilit İnternet Sitesi yenilendi!

Kale Kilit İnternet Sitesi yenilendi!

10 Temmuz 2015 Cuma, 10:48:06
Kale Kilit İnternet Sitesi yenilendi!
Türkiye’de güvenliğin tek adresi Kale Kilit 2015 yılı mottosu “Yepyeni bir Kale” çerçevesinde internet sitesini de yeniledi.

Türkiye’de her 3 evden 2’sinin tercihi Kale Kilit, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla internet sitesini yeniledi. Kale Kilit ürünlerinin detaylı tanıtımlarının yer aldığı, Kale Kilit ile ilgili tüm güncel bilgileri ve tüketicilerin merak ettikleri soruları kolayca bulabilecekleri internet sitesi en yeni trendlere uygun olarak hazırlandı. Değiştirilen ara yüzlerle işlevselliği artırılan internet sitesi Kale Kilit’in dünyaya açılan yeni kapısı olacak, Kale Kilit’e ait tüm bilgiler ve haberler bu site aracılığıyla tüketicilerle buluşacak.

 

2015 yılına “Yepyeni bir Kale” mottosuyla başlayan ve birçok yenilikçi ürün ve hizmetle yılın ilk yarısını tamamlayan Kale Endüstri Holding, Kale Kilit internet sitesinin yenilenmesiyle kurumsal imaj yapılandırmasına bir yenisini daha ekledi. Kurumsal sitenin hayata geçirilmesinin ardından Kale Kapı Pencere, Kale Çelik Eşya, Kale Güvenlik Sistemi ve Kale Kilit Dış Ticaret firmalarının da internet siteleri yenilecek.

 

Kale Kilit’in yeni yüzüyle tanışmak ve Kale Kilit dünyasındaki yeniliklerden haberdar olmak için www.kalekilit.com.tr adresini tıklayabilirsiniz.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER