Anasayfa >

Bölgeler >

Efeler Belediye Meclisi Temmuz ayı ilk toplantısı yapıldı!

Efeler Belediye Meclisi Temmuz ayı ilk toplantısı yapıldı!

07 Temmuz 2015 Salı, 17:02:02
Efeler Belediye Meclisi Temmuz ayı ilk toplantısı yapıldı!
Efeler Belediye Meclisi Temmuz ayı ilk toplantısı yapıldı.

Efeler Belediye Meclisi Temmuz ayı ilk toplantısı Efeler Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi. Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan'ı başkanlığında yapılan toplantıya, Gandeher İlhan, Regaip Sarı, Erdal Sakallı, Tuncay Olgun, Evrim Karaköse ve Barış Altıntaş mazeretli olarak katılmadı.

 

 

Toplantıda, Efeler Belediyesi'nde çalıştırılması düşünülen sözleşmeli personel ücretlerinin belirlenmesi, 5393 sayılı Belediye Kanununun 18-i maddesi gereğince Efeler Belediyesi'ne ait Efebel İnşaat Temizlik Spor Gıda Turizm Jeotermal San. ve Tic. A.Ş.'nin sermaye artışı hususu, yeni kurulan Efeler Belediyesi emlak ve İstimlak Müdürlüğü'nin Görev ve Çalışma Yönetmeliği ve bazı imar değişiklik taleplerinin görüşülmesinin yer aldığı toplam 11 gündem maddesi görüşüldü.

 

 

MECLİS ÜYELERİNE İFTAR YEMEĞİ VERİLECEK

Toplantı sonunda Başkan Özakcan, meclis üyelerini Efeler Belediyesi tarafından 9 Temmuz Perşembe günü akşamı belediye meclis üyelerine verilecek olan iftar yemeğine davet etti.

Gündem maddelerini incelenmek üzere gerekli komisyonlara gönderen belediye meclisi, Temmuz ayı ikinci oturumunu 9 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirecek. İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER