Anasayfa >

Bölgeler >

Başkan Şinasi Gülcüoğlu'ndan Amikebir sakinlerine müjde!

Başkan Şinasi Gülcüoğlu'ndan Amikebir sakinlerine müjde!

18 Haziran 2015 Perşembe, 14:58:54
Başkan Şinasi Gülcüoğlundan Amikebir sakinlerine müjde!
Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, saha incelemeleri yaptığı esnada Camikebir Mahallesi'nde kendisini karşılayan çocuk ve kadınlara yapılacak olan yeni parkın müjdesini verdi…

Bünyan Camikebir Mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu Camilkebir Mahallesi sakinlerine mahalleye yapılacak olan yeni parkın müjdesini verdi. Özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Şinasi Gülcüoğlu vatandaşlarla sohbet edip yapılan hizmetleri paylaşarak isteklerini dinledi.

 

 

Mahallede daha önce yapılan küçük ve çocuklar için birkaç oyun alateninden ibaret olan park alanın ihtiyaçları karşılamadığına dikkat çeken Başkan Şinasi Gülcüoğlu, Camikebir mahallesine içersinde futbol sahası, oturma grupları ve çocuk oyun alanlarının yer alacağı çocukların ve yetişkinlerin rahatça kullanabileceği geniş ve modern bir park alanı yapacaklarını söyledi. Yeni park için kısa südre çalışmaların başlayacağını belirten başkan Şinasi Gülcüoğlu hizmetlerin Bünyan'a hayırlı olması temenninde bulundu.

 

 

Fatih Mahallesi ve TOKİ bölgesinde iki yeni parkın yapımına devam eden Bünyan Belediyesi, Camikebir Mahallesinde yapımına başlayacağı park alanıyla kısa sürede 3'üncü parkın inşaatını başlatmış olacak.

 

 

 

Yeni park müjdesini alan çocuklar ve mahalle sakinleri her daim kendileri ile iç içe olan Başkan Şinasi Gülcüoğlu'ndan ve yaptıkları hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER