Anasayfa >

Bölgeler >

Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi anahtar teslimini gerçekleştiriyor!

Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi anahtar teslimini gerçekleştiriyor!

18 Haziran 2015 Perşembe, 12:20:00
Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi anahtar teslimini gerçekleştiriyor!
S.S. Erzincan Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Erzincan'ın Sanayi sektöründe yeni bir dönemin başlangıcı olması planladığı proje ile 2014 yılında başlattığı inşaat sürecinin 1. etabını tamamlayarak hak sahiplerinin anahtarlarını teslim ediyor.

S.S. Erzincan Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Arabacı ve beraberindeki Yönetim Kurulu Başkan vekillerinden Namık Polater ile Yaşar Kocatürk'ün de aralarında bulunarak yaptığı açıklamada amaçlarının üyelerinin talep ettiği hizmetleri yüksek kalite seviyesinde sağlamak olduğunu ifade etti. Arabacı açıklamasının devamında Erzincan'da sanayi alanında yüzde 40'lık bir iş kaybının söz konusu olduğu zaman diliminde yeni sanayi sitesinin taşınmasıyla var olan iş kaybını yüzde 2'lere çekmeyi başardıklarını belirtti.

 

 

Arabacı Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesinin yapımına diğer illerdeki sanayi sitelerinin tek tek gezilip bilgi alınarak planlandığı belirterek sitenin Erzincan'ın kış şartlarına ve depreme uygun yapıldığını, çağa uygun teknolojik ürünler ile de donatıldığını ifade etti.

 

 

ORGANİZE ÖRNEK KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ KOOPERATİFİ YENİ ÜYELERİ İLE KUCAKLAŞMAYI BEKLİYOR

İnşa edilen projede yer alan işyerlerinin 125-250 ve 500 metrekare olarak planlandığı, 1 etabının 16.06.2015 tarihi itibari ile tamamlanan inşaatların ise Haziran ayının sonu itibari ile hak sahiplerine noter huzurunda anahtar tesliminin müjdesi verildi. Bunun yanı sıra 2. etap çalışmalarına başlanıldığını da ifade eden Arabacı yeni üyeleri ile kucaklaşmayı beklediğini ifade etti. İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER