Anasayfa >

Bölgeler >

Kocaeli'de fuar hazırlığı!

Kocaeli'de fuar hazırlığı!

12 Haziran 2015 Cuma, 14:11:33
Kocaelide fuar hazırlığı!
KOCAELİ Ticaret Odası, 8 - 11 Ekim 2015 tarihlerinde, doğu Marmara illerinin sanayi ve ticaret odalarının da destekleriyle, Doğu Marmara Makine, Yapı Teknolojiler ve Ürünleri İnşaat Makine ve Ekipmanları, İş Makineleri İhtisas Fuarı (İNTEMAK'15) düzenleyecek.

KOCAELİ Ticaret Odası, 8 - 11 Ekim 2015 tarihlerinde, doğu Marmara illerinin sanayi ve ticaret odalarının da destekleriyle, Doğu Marmara Makine, Yapı Teknolojiler ve Ürünleri İnşaat Makine ve Ekipmanları, İş Makineleri İhtisas Fuarı (İNTEMAK'15) düzenleyecek. Fuar, bölgesel ve ulusal sanayi potansiyelinin uluslararası platformlarda sergilenmesi hedefini taşıyor.


Kocaeli Ticaret Odası, Uluslararası İnterteks Fuar Alanı'nda Doğu Marmara illeri Sanayi ve Ticaret odalarının işbirliğiyle 8- 11 Ekim 2015 tarihleri arasında İNTEMAK'15 düzenleyecek. İNTEMAK'15 Fuarı'nın tanıtımı bugün Kocaeli Ticaret Odası'nda Doğu Marmara illeri sanayi ve ticaret odası başkanları ile fuar temsilcilerinin katılımı ile yapıldı.


'DOĞU MARMARA'NIN MARKA DEĞERİ YÜKSELECEK'


Sanayinin başkenti olan Kocaeli'de böyle bir fuar organize etmekten dolayı mutlu olduklarını söyleyen Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, "Türkiye'nin ekonomi santrali, kalkınmanın öncü şehri, yarattığı işgücü potansiyeli ile de ülkemizin önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin ve Doğu Marmara'nın marka değerini yükseltmek, bölgesel işbirliklerini artırmak hedefiyle odamız öncülüğünde ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası'nın destekleriyle INTEMAK'15 Doğu Marmara Makine, Yapı Teknolojileri ve Ürünleri İnşaat Makine ve Ekipmanları, İş Makineleri İhtisas Fuarı'nı düzenlemekteyiz" dedi.


'SEKTÖRLERİ BULUŞTURACAK'


Fuarın bir çok sektörü buluşturacağını söyleyen Özdağ, "Makine, iş makineleri ve el aletleri; yapısal çelik ve prefabrike yapılar; iş makineleri yalıtım, yapı kimyasalları ve çatı, ince yapı kaplamaları ve içyapı aksesuarları, doğrama, cephe, otomatik kapı geçiş sistemleri, gölgelendirme, Isıtma, havalandırma, iklimlendirme ve yeşil binalar; iş güvenliği, demir, çelik ve demir döşeme teller, plastik boru, vana pompa; madeni yağlar, makine kalıp, ambalaj ,mobilya dekorasyon, otomotiv ve yan sanayi; lojistik, depolama sektörlerini buluşturacak olan INTEMAK'15, aynı zamanda bölgesel ve ulusal sanayi potansiyelinin uluslararası platformlarda da en iyi şekilde temsil edilmesi hedefini taşımaktadır. DHA
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER