Anasayfa >

Bölgeler >

Konak Ve Çiğli Belediyesinden vergi uyarısı!

Konak Ve Çiğli Belediyesinden vergi uyarısı!

28 Mayıs 2015 Perşembe, 15:26:45
Konak Ve Çiğli Belediyesinden vergi uyarısı!
Konak ve Çiğli Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin ilk taksit ödemelerinin 31 Mayıs tarihinde sona erdiğine dikkat çekerek, vatandaşların mağdur olmamaları amacıyla veznelerin hafta sonuna kadar açık olduğunu bildirdi.

Konak ve Çiğli Belediyesi, emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin ilk taksit ödemeleri için vatandaşlara uyarı yaptı. Vatandaşların mağdur olmaması amacıyla veznelerin hafta sonu açık olduğu ifade edilirken, ödemelerin son gününün ise 31 Mayıs olduğu kaydedildi. Konak Belediyesi, ödemeleri internet üzerinden yapmak isteyen vatandaşların www.konak.bel.tr/ebelediye web adresinden, Çiğli Belediyesi ise, www.cigli.bel.tr/ebelediyem/ uzantılı web adresinden online olarak yapabileceğini aktardı. Konak Belediyesi, bankalar aracılığı ile ödeme yapmak isteyen vatandaşların, T.C kimlik veya vergi numarasıyla Vakıf Bank şubelerinden, 218227 numaralı posta çeki hesabı üzerinden de ödeme yapılabileceğini bildirdi.


Çiğli Belediyesi ise ödemelere ilişkin yaptığı açıklamada, "Bankalar aracılığı ile ödeme yapmak isteyen vatandaşlar TC kimlik veya vergi numarasıyla Vakıfbank TR 28 0001 5001 5800 7294 2714 95 No'lu hesaba tüm şubelerden, dileyen vatandaşlar da 678894 numaralı posta çeki hesabı üzerinden PTT aracılığıyla vergi borçlarını ödeyebilir" şeklinde ifadelerine yer verdi. İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER