Anasayfa >

Bölgeler >

Uşak'taki projelerde binalar yükselmeye başladı!

Uşak'taki projelerde binalar yükselmeye başladı!

26 Mayıs 2015 Salı, 11:48:52
Uşaktaki projelerde binalar yükselmeye başladı!
Belediye Başkanı Nurullah Cahan 2015 yılının söz verdikleri gibi şantiye yılı ilan ettiklerini ve kentin her noktasında projelerin yükselmeye başladığını söyledi.

Uşak Belediyesi'nin 2015 yılı şantiye yılı ilan etmesinin akabinde yapımına başlanan çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda kentsel dönüşüm Projesi, mahalle konakları ve Kemalöz Mahallesi Pazar Yeri'nde projeler yükselmeye başladı. Kentin diğer noktalarında ise bozuk yol kalmaması ve sorunların giderilmesi adına hummalı çalışmalar devam ediyor. Projelerde ve kentin sorunlarında 2015 yılında büyük aşama kaydedilmesi hedefleniyor.

 

 

Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan, "Uşak'ta değişim başladı. Hedefimiz herkesin mutlu olduğu bir kenti inşa etmektir" dedi.

 

 

Belediyede bulunan tüm birimlerin hassasiyet ile sahada çalışma yaptıklarını aktaran Cahan, "Göreve geldiğimiz yıl Belediyemizde mali disiplini sağlamakla beraber 2015 yılında bütün gücümüz ile çalışmalara başladık. Hedefimiz ilimizin beklentilerine cevap vermek ve büyük projeleri ilerletmekti. Bu bağlamda öncelikle projelere hız verecek teknik ekipmanlarımızı sağladık. UTAŞ bünyesinde yeni iş makineleri alarak kentimizin bütün sokaklarında daha fazla hizmet verecek kapasiteye gelmeyi istedik. Ardından ilgili bütün birimlerimiz alana girdiler. Şu an kentimizin hangi noktasına gidilirse gidilsin Uşak'ı güzelleştirmek adına bir çalışma mevcuttur" ifadesini kullandı.

 

 

Mayıs ayı olmasına rağmen çalışmaların can bulmaya başladığını anlatan Cahan, çalışmaların daha da hızlanacağını iletti. İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER