Anasayfa >

Bölgeler >

Baib, Erbil Building Fuarı'nda!

Baib, Erbil Building Fuarı'nda!

22 Mayıs 2015 Cuma, 11:45:50
Baib, Erbil Building Fuarında!
BAİB, Batı Akdeniz'in yapı ve inşaat sektörlerini tanıtmak için, Irak'ın Erbil kentinde düzenlenen Erbil Building 9. Uluslararası Yapı-İnşaat ve Belediye Ekipmanları Fuarı'na katıldı.

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB), bölge ihracatında önemli bir yere sahip olan yapı ve inşaat ürünlerini tanıtmak için başlattığı çalışmalarını sürdürüyor. BAİB, bu çerçevede Irak'ın Erbil kentinde düzenlenen Erbil Building 9. Uluslararası Yapı-İnşaat ve Belediye Ekipmanları Fuarı'na katıldı. Fuarda 25 metrekarelik bir stant açan BAİB, fuar katılımcılarına ve ziyaretçilerine Batı Akdeniz'in yapı ve inşaat sektörlerini tanıttı.


Irak'ın yapı sektöründeki en önemli fuarlarından olan Erbil Building'in aynı zamanda Orta Doğu bölgesinin inşaat endüstrisi sektöründe üretim, lojistik, pazarlama ve son satış noktasına kadar her aşamada önemli bir buluşma noktası olduğu belirtilirken, inşaat ve yan sektörlerle ilgili endüstri kollarındaki firmalara pazardaki trendleri yakından takip edebilmek, ürünlerini tanıtmak, iş fırsatları yaratmak ve bağlantı kurmak için önemli fırsatlar sunduğu kaydedildi.


Fuarda BAİB standını T.C. Erbil Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliği, Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi Ticaret ve Sanayi Bakanlığı Yatırım Hukuku ve Uluslararası İlişkiler Genel Müdürü Nawzad Adham, Erbil Finans Direktörü Muhamad Abas Goran, Irak Cumhuriyeti Basra Konseyi Ekonomik Gelişim ve Yatırım Komitesi Başkanı Akeel Ibraheem Al Khalidi tarafından ziyaret edildiği ifade edildi. Orta Doğulu inşaat firmalarının ilgisini çeken BAİB standını, alım talebinde bulunan birçok ithalatçı firma temsilcisinin de ziyaret ettiği, stant ziyaretçilerinin Batı Akdeniz'in yapı ve inşaat sektörleri, ihracatçı firmaları ve ürünleri hakkında bilgi aldığı bildirildi. İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER