Anasayfa >

Bölgeler >

Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle arsasını ihaleye çıkarıyor!

Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle arsasını ihaleye çıkarıyor!

22 Mayıs 2015 Cuma, 09:19:04
Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle arsasını ihaleye çıkarıyor!
Emlak Konut GYO Nevşehir Yenimahalle’deki arsasını 1 Temmuz 2015’te arsa satış karşılığı gelir paylaşımı usulü ile ihaleye çıkarmaya hazırlanıyor. İşte Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle ihale detayları…

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞ


emlak Konut GYO Nevşehir Yenimahalle’deki arsasını 1 Temmuz 2015’te saat 14:30’da “Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı” usulü ile ihaleye çıkarmaya hazırlanıyor.


2 oturumdan oluşan ihalenin 1.oturumu emlak konut GYO Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale ve Sözleşme Yönetmeliği” kapsamında “Açık İhale usulü” ile 2.oturumu ise “Pazarlık-Açık Artırma” şeklinde yapılacak.


İhaleye konu arsa Nevşehir Merkez Yenimahalle’de konumlanıyor. Konut ve ticaret alını olarak kayıtlı olan arsanın emsale esas toplam inşaat alanı 59 bin 246 metrekare.


Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle  arsası plan notları
•    Konut ve ticaret alanında Hmaks:serbesttir. Bu alanlarda emsalin tamamı ticaret ya da tamamı konut veya toplam emsale esas inşaat alanı aşılmamak kaydı i ile ticaret ve konut yapıları birlikte yapılabilir.


•    Konut+ticaret alanında iş merkezleri, ofis, büro, alışveriş merkezi, çok katlı mağaza, çarşı, sinema, tiyatro, müze, kütüphane, sergi salonu gibi kültürel tesisler, otel, motel, özel yurt gibi konaklama tesisleri, restoran, kafe, lokanta gibi yeme içme üniteleri, özel spor tesisleri, yönetim binaları, banka ve finans kurumları yer alabilir.


•    Konut+ticaret alanında ayrıca ilgili kurum ve kuruluş görüşleri alınarak özel okul ve özel hastane yapılabilir.

 

 

İhale detayları için tıklayınız

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER