Anasayfa >

Bölgeler >

Ayvalık Belediyesi Altınova Sahil yollarını yapacak!

Ayvalık Belediyesi Altınova Sahil yollarını yapacak!

15 Mayıs 2015 Cuma, 15:10:58
Ayvalık Belediyesi Altınova Sahil yollarını yapacak!
Ayvalık Belediyesi Altınova Sahil yollarını Temmuz ayında yapacak…

Mendirek çalışmasına malzeme taşıyan ağır tonajlı kamyonların Altınova sahil yollarının bozulmasına neden olmasından dolayı Ayvalık Belediyesi bu bölgede yol çalışmalarını mendirek inşaatının tamamlanmasının ardından temmuz ayında başlayacak.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gernçer, bu gün Altınova sahilinde devam eden mendirek inşaatının bulunduğu alana giderek ilgililerden bilgi aldı.

Başkan Gençer, çevre sakinlerinin yoğun eleştirilerine maruz kalan sahil yollarındaki bakım onarım çalışmalarının mendirek yapımının tamamlanmasının ardından başlanacağını bildirdi.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, "Altınova'daki sahil yollarının büyük bir kısmının bozulmasına ve yapılamamasına sebep olan mendirek inşaatları 15 Temmuz'a kadar inşaat ve bakım hizmetinin devam edeceği yetkililer tarafından bildirildi. Altınova sahil yollarında mendirek inşaatının bitimiyle Ayvalık Belediyesi olarak kalıcı çözümler için çalışmalara başlayacağız. Bu arada gerekli iyileştirmeler Asfalt şantiyesinin çalışmasıyla başlayacağız" dedi. İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER