Anasayfa >

Bölgeler >

Bostanlı-İnciraltı Köprüsü’ne referandum önerisi!

Bostanlı-İnciraltı Köprüsü’ne referandum önerisi!

07 Mayıs 2015 Perşembe, 13:55:04
Bostanlı-İnciraltı Köprüsü’ne referandum önerisi!
AK Parti İzmir Milletvekili adayı Cemil Şeboy, Bostanlı-İnciraltı köprüsünün önemine dikkat çekerek, "Biz Bostanlı-İnciraltı köprüsünü hemşerilerimize soracağız. İzmir'in iki yakasına sandık kuracağız" dedi.

AK Parti İzmir Milletvekili adayı Cemil Şeboy, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Karşıyaka ilçesinde temaslarda bulunan Şeboy, AK Parti'nin Karşıyakalı adayı Kerem Ali Sürekli ile birlikte Bostanlı Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği'ni ziyaret etti. Ziyaretinde, Bostanlı-İnciraltı köprüsünün önemine değinen Cemil Şeboy, "İzmir'in iki yakası birbirine küs gibi yaşıyor; çünkü ulaşımı zahmetli o bakımdan bu köprü aynı zamanda bir gönül köprüsü olacak. İzmir'in trafiğini hepimiz görüyoruz her geçen gün daha kötü bir hale geliyor. Köprünün projesi hazır. Gerdanlık gibi İzmir'i süsleyecek olan İnciraltı-Bostanlı köprüsüyle vatandaşlarımızın hayatı kolaylaşacak; ama maalesef İzmir'de bazı gruplar 'istemiyoruz' diyor başka da bir şey demiyor. İstemezükçüler yüzünden İzmir için bu kadar önemli bir projeyi çöpe atamayız" dedi.

 

"SANDIK KURACAĞIZ"

AK Parti İzmir Milletvekili adayı Cemil Şeboy, sözlerini şöyle devam ettirdi:

"Biz Bostanlı-İnciraltı köprüsünü hemşehrilerimize soracağız. İzmir'in iki yakasına sandık kuracağız. Vatandaşlarımız istiyorsa 3-5 kişinin engellemeye çalışmasına bakmadan hemen işe başlayacağız. Çünkü İzmir'in kaybedecek vakti yok. Seçimden sonra benim ilk işim bu olacak. Bu projeler büyük ve güçlü hükümetlerin yapabileceği projeler. Koalisyonlar döneminde bir tane spor salonunun bile yıllarca bitirilemediğini ben kendim yaşadım. Şimdi önümüzde fırsat varken bu projenin bir an önce ihalesinin yapılması ve programa alınması için referandum yapacağız. Hemşehrilerimiz 'hayır istemiyoruz' dedikleri takdirde de zorla yapacak halimiz yok; ama İzmirliler istiyorsa bu köprünün yapılması için seferber olacağız." İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER