Anasayfa >

Bölgeler >

Kocaeli Ev Evlilik ve Konut Fuarı açıldı!

Kocaeli Ev Evlilik ve Konut Fuarı açıldı!

30 Nisan 2015 Perşembe, 14:50:08
Kocaeli Ev Evlilik ve Konut Fuarı açıldı!
KOCAELİ'nde 3 Mayıs'a kadar açık olacak 'İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı' törenle açıldı. Açılışta 80 yeni gelinlik modelinin tanıldığı defile ilgiyle izlendi.

Uluslararası İnterteks Fuar Alanı'nda açılan 'İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı'na Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ ile çok sayıda vatandaş katıldı. Fuarda 70 gelinlik, 40 konut firması, çeyiz, düğün organizasyon, otel, çiçekçilik, mutfak, banyo, ev dekorasyon, mobilya, halı, perde ev eşyası firmalarından oluşan 142 firma stant açtı.

 

 

"KOCAELİ ÜRETİMİN MERKEZİ"

 

 

Kocaeli'nin üretim merkezi olduğunu belirten Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ilin Türkiye'nin yanı sıra Çin'den İtalya'ya kadar, Avrasya'nın çok iddialı bir ithalat merkezi olabileceğini söyledi. Güzeloğlu, "Limanları, stratejik konumu ile ülkeyi ileriye götürebilecek bir yerdir. Hizmetler sektörü de Kocaeli'yi daha iyiye ve ileriye götürmeye amaçlamaktadır. Bu proje inşallah Kocaeli'mizi daha iyi yerlere taşıyacaktır" dedi.

 

 

DEFİLEDE 80 YENİ GELİNLİK MODELİ TANITILDI

 

 

Konuşmaların ardından Çayda Çıra Ekibi, Elazığ yöresine ait halk oyunu gösterisi sergiledi. Ardından Kocaeli Terziler Odası'nın organizasyonuyla 80 yeni gelinlik modelinin tanıldığı defile izleyenler tarafından büyük ilgi gördü. Daha sonra da açılışa katılan protokol üyeleri fuarın açılışını yaptıktan sonra fuar alanı içersinde gezinti yaptı. Fuarın haftasonu günleri daha da ilgi görmesi bekleniyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER