Anasayfa >

Bölgeler >

DEMİAD'tan başkan Zolan'a ziyaret!

DEMİAD'tan başkan Zolan'a ziyaret!

16 Nisan 2015 Perşembe, 13:52:23
DEMİADtan başkan Zolana ziyaret!
Denizli Müteahhit İşadamları Derneği (DEMİAD) Başkanı Melik Taşdan ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, DEMİAD Başkanı Melik Taşdan ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. DEMİAD Başkanı Taşdan, kendilerini kabul eden Başkan Zolan'a teşekkür ederek, Büyükşehir Belediyesi ile kol kola yürümek istediklerini belirtti. Başkan Zolan ise, müteahhitliğin çok önemli bir meslek olduğunu ifade etti.

 

Konut, fabrika ve diğer yapıların can güvenliği, konforu, kalitesi ve teknolojisi bakımından en büyük işin müteahhitlere düştüğünü kaydeden Başkan Zolan, "İnşaat Türkiye'nin birinci sektörüdür. Bu sektörü icra eden arkadaşlarımız da ülkemizin kalkınmasını ve hem mimari hem de statik anlamda en güzel işlerin ortaya çıkmasını sağlıyor" diye konuştu. Başkan Zolan,konuşmasını şöyle sürdürdü: "Allah hepinize güç kuvvet versin. İnşallah herkes mutlu olsun. Herkes ekmeğini aşını sağlasın. Herkes huzurlu bir şekilde Denizlimizde yaşasın istiyoruz. Bizler de aynı şekilde yollarla, parklarla,köprülü kavşaklarla, altyapıyla, üstyapıyla, spor alanlarıyla vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Çok şükür Denizli kamu yatırımları anlamında örnek gösterilen iller arasına girdi. Yaptığımız yatırımları da siz değerli müteahhit arkadaşlarımızla sahada çalışan işçi kardeşlerimizle birlikte yapıyoruz. Denizli'de ne varsa gayretin ve işbirliğinin sonucunda ortaya çıkan eserler. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun." İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER