Anasayfa >

Bölgeler >

Başkan Alıcık, yeni iş yerinin açılış kurdelesini kesti!

Başkan Alıcık, yeni iş yerinin açılış kurdelesini kesti!

16 Nisan 2015 Perşembe, 11:01:03
Başkan Alıcık, yeni iş yerinin açılış kurdelesini kesti!
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ilçenin genç işadamlarından ve Nazilli Belediyespor Basın Sözcüsü Erkan Erkoç'un inşaat ve emlak sektöründe faaliyet gösterecek olan yeni ofisinin açılış törenine katıldı.

İş yeri açılış törenine Belediye Başkanı Haluk Alıcık'ın yanı sıra Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Aslan, Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler iş adamları, Tacettin Pirinç, Kuvvet Erim, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri çevre esnaflar ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Nazilli'nin genç işadamlarından Erkan Erkoç'un yeni iş yeri açılışını gerçekleştirmekten dolayı son derece mutlu olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Haluk Alıcık, "Ben Nazilli'de tüm iş yerleri açılışlarına katılarak iş yeri sahiplerinin yanlarında olmaya onlara destek vermeye gayret ediyorum. Çünkü her açılan yeni iş yeri vatandaşımız için yeni bir ekmek kapısı olduğunu biliyorum. Nazillimizin iş ve aş derdine çare olacak her türlü girişimin yanındayım. Burada emlak ve inşaat sektöründe kaliteli ve çok iyi işler gerçekleştirecek olan Erkan kardeşimiz de çalıştıracağı insanlara ekmek kapısı oluşturacak. Yani pek çok kişiye istihdam sağlayacak. Erkan kardeşimin yeni iş yerinin kendisine ve Nazillimize hayırlı olmasını temenni ediyor hayırlı işler bol kazançlar diliyorum" dedi. Erkoç İnşaat ve Emlak Ofisi açılış töreninde vatandaşa lokma ikramı yapılırken iş yeri kurdelesi okunan dualarla birlikte Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Ticaret Odası Başkanı Nuri Aslan, Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler İşadamları Tacettin Pirinç, Kuvvet Erim ve işletme sahibi Erkan Erkoç tarafından kesildi. İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER