Anasayfa >

Bölgeler >

Pursaklar'da yeni imar yolları açıldı!

Pursaklar'da yeni imar yolları açıldı!

13 Nisan 2015 Pazartesi, 12:22:51
Pursaklarda yeni imar yolları açıldı!
Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mart ayı içerisinde başladığı birçok çalışmayı tamamladı.

 Müdürlük tarafından açıklanan faaliyet raporunda 850 metre imar yolu açıldığı ve çok sayıda sokağın asfalt yama işinin tamamlandığı belirtildi.

Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bahar ayının gelmesiyle çalışmalarına hız verdi. Mevsim normalleriyle birlikte yol, kaldırım ve asfalt çalışmalarını hızlandıran ekipler, mart ayı içerisinde 850 metre imar yolu yapıp, yaklaşık 30 sokağın asfalt yama işini tamamladı. Sosyal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra alt yapı ve imar çalışmalarıyla da takdir toplayan Pursaklar Belediyesi, Sirkeli bölgesinde yeni imar yolu yapımına ve mevcut imar yollarının düzenleme çalışmalarını tamamladı. Hızla büyüyen ilçenin altyapısında titiz çalışmalar yapan belediye ekipleri, Pursaklar, Saray, Altınova ve Sirkeli genelindeki yol, kaldırım ve asfalt yama işlerini sürdürüyor.

İlçe genelindeki alt yapı çalışmalarında yağış ve soğuk havaya rağmen çalışmalarını sürdüren Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Pursaklar Belediyesi ekipleri, Pursaklar genelinde gece gündüz mesai yaparak hizmete devam ediyor.  İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER