Anasayfa >

Bölgeler >

Kayseri Emlak ve Gelir Müdürlüğü haftasonuda açık!

Kayseri Emlak ve Gelir Müdürlüğü haftasonuda açık!

27 Kasım 2014 Perşembe, 11:34:34
Kayseri Emlak ve Gelir Müdürlüğü haftasonuda açık!
Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç 2014 yılı Emlak Vergisi'nin Kasım ayında yatırılması gerektiğini hatırlatarak müdürlüğün haftasonu da mesai yapacağını belirtti...

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 2014 yılı emlak Vergisi'nin ikinci taksitinin Kasım ayı içerisinde yatırılması gerektiğini hatırlatarak " Vergi Mükelleflerimiz için Cumartesi ve Pazar Günleri Emlak ve Gelir Müdürlüğü çalışanları tam mesai yapacaklardır. Bu neden ile 29-30 Kasım tarihleri arasında tam gün mesai ve 26-28 Kasım tarihleri arasında ise akşam saat 19:00'a kadar emlak vergisi tahsilatı yapılacaktır. " dedi.

 


Hafta içi mesai saatlerinde yatırma imkânı olmayanlar…


Hafta içi mesai saatleri içerisinde yatırma imkanı olmayan memur ve işçi mükellefler ile ulaşım zorluğu olan veya işlerin yoğunluğu sebebi ile vergilerini yatırmada zorluk çeken ve fırsat bulamayan Emlak Vergisi Mükellefleri için veznelerin hafta sonu açık olacağını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, evinde inter-net olan vergi mükelleflerin isterlerse her türlü işlemlerini sanal yolla, yani inter-net üzerinden yapılabileceğini kaydetti.

 

Kredi kartı ile hem öde,hem taksit yaptır, hem puan kazan…


Üzerinde nakit parası olmayan mükelleflerin isterlerse kredi kartı ile ödemelerini yapabileceklerini, isterler ise word kredi kartı olanların taksit yaptırabileceklerini böylece hem vergilerini öderken bir taraftan da kredi kartlarına puan kazanabileceklerini ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak vergi mükelleflerine tüm imkânlarını seferber ettiklerinin altını çizdi.
Vergileriniz yatırım ve hizmet olarak size geri dönmektedir….


Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, ödenen vergilerin belediye hizmetleri ile yine ilçe halkına park, yol, çocuk oyun alanı, yeşil alan, spor alanları gibi yatırımlar ile geri döndüğünü yani verginin hizmet olduğunun unutulmaması gerektiğini sözlerine eledi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER