Anasayfa >

Bölgeler >

Kilis Belediyesi ‘nden vergi borçlularına af müjdesi!

Kilis Belediyesi ‘nden vergi borçlularına af müjdesi!

24 Ekim 2014 Cuma, 13:35:41
Kilis Belediyesi ‘nden vergi borçlularına af müjdesi!
Kilis Belediyesi Emlak ve Çevre Temizlik Vergileri 6552 sayılı yasaya (torba yasa) istinaden af kapsamına alındığı bildirildi.

Kilis Belediyesi'nden yapılan açıklamada, İl sınırları içerisinde oturan, geniş düzeyli vergi affından yararlanmak isteyen mükelleflerin Kilis Belediyesi'ne başvurularının devam ettiği belirtildi.

Belediye'den yapılan açıklama şöyle sürdü: "Kurban bayramı öncesinde TBMM tarafından kabul edilen ve Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren 6552 Sayılı Kanun kapsamında emlak ve Çevre Temizlik Vergisi affından yararlanmak isteyen mükellefler, başvurularını Kilis Belediyesi Emlak Servisi'ne yapabilecekler. Su borcu olanlar da Kilis Belediyesi Su İşleri Servisi'ne başvurarak borçlarını ödeyebilecekler. 1 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek başvurularda mükellefler, ilgili kanun kapsamında Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi borçları nedeniyle taksitlendirme imkânından yararlanabilecekler. 1 Aralık tarihinden sonra yapılacak başvurular ise af kapsamında değerlendirilmeyecek."İHA

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER