Park Yaşam Mavişehir'de 195 bin TL'ye teraslı daire

22 Eylül 2011 Perşembe, 13:10:53
Park Yaşam Mavişehirde 195 bin TLye teraslı daire
Evler teslim edildi...

Konseptiyle, konut sistemine bakış açısıyla, oluşum hikayesiyle ve ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu ayrıcalıklarla “Evleri” gerçek bir yaşam alanına çeviren Park Yaşam Mavişehir, bir “İlk”e imza atarak daire sahiplerini tanıştıran bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Komşuluk ilişkileri konusunda hayli iddialı bir proje olan Park Yaşam Mavişehir’den daire alanlara tapularının teslim edildiği “Tanışma Partisinde”, Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker de bir konuşma yaptı. Park Yaşam Mavişehirlilere tapularını teslim etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Kazım Türker, projenin inşaatının taahhüt edilenden daha hızlı ilerlediğinin müjdesini verdi. Gecenin finalinde sahneye Candan Erçetin çıkarak bir konser verdi.

Park Yaşam Mavişehir, daire sahiplerini tanıştırmak ve komşuluk ilişkilerini geliştirmek amacıyla düzenlediği “Tanışma Partisinde”, projeden daire satın alanlara tapularını da teslim etti. Taahhüt edilenden çok daha kısa sürede ilerleyen inşaatı ile dikkat çeken Park Yaşam Mavişehir, sosyal tesisleri, oluşturduğu sohbet ve sosyal ortam olanakları ile komşuluk ilişkilerini önemseyen bir proje olarak öne çıkıyor.

İzmir’deki konut projeleri ile kıyaslanmayacak ölçüde birçok “İlk”i sunan ve farklı özellikleri ile dikkat çeken proje, İzmirlilere en iyi olanı, en kaliteliyi sunmanın karşılığını; gördüğü büyük ilgi ile aldı. Park Yaşam Mavişehir’in Tapu Teslim Töreninde İzmirlilere teşekkür eden Kazım Türker şunları söyledi : “Çok kısa süre önce Emlak Konut GYO, İzka ve Durmaz İnşaat ile birlikte inşasına başladığımız Park Yaşam Mavişehir’in bugün tapu teslim töreninde olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 8 Nisan 2011 tarihinde satışa çıkan Park Yaşam Mavişehir, İzmirlilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak projelendirildi. Depreme dayanıklılık ve sosyal yaşam olanakları, projeyi soranların en çok üstünde durduğu konular arasında yer alıyor. Park Yaşam Mavişehir’de şu ana kadar 345 adet daire satıldı ve satışların %90’ı İzmirlilere yapıldı. İzmir’e birçok “İlk”i ve farklığı sunmaya çalıştık. Park Yaşam Mavişehir’in sunduğu bu önemli farklılıkları takdir ettikleri ve projeye gösterdikleri ilgi için İzmirlilere teşekkür ediyorum” dedi.

Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, konuşmasında proje hakkında da bilgi verdi : “Park Yaşam Mavişehir’i aslında dört başlıkta anlatabiliriz. Bunlar; 1-Depreme olağanüstü dayanıklılık ve güvenlik, 2- Kapalı otopark ve kapalı havuz, 3- Tamamen yaşamak için tasarlanmış oluşu, geniş daireler, yüksek tavanlar, ferah salon, mutfak, balkon ve teras gibi İzmirliye özel düşünülmüş detayların olması, 4- Projenin %78’inin yeşil alandan oluşması, yürüyüş alanları, spor kompleksleri, peyzaja verdiği önemle tamamen doğal bir yaşam alanı sunmasıdır.”

Kazım Türker, Park Yaşam Mavişehir’in komşuluk ilişkilerine verdiği önemin de altını çizerek; “Park Yaşam Mavişehir; sadece bir “Ev” değil, yaşama bakış açısı sunuyor… Park Yaşam Mavişehir; İzmirlilerin hak ettiği konforu, hayallerden öteye taşıyan ince detaylarla yoğurdu.. Örneğin; yazın sıcağından kışın soğuğundan koruyan ve İzmir’de bir ilk olan kapalı otoparkı, kapalı otoparktan dairenize çıkmanızın keyfini yaşatan kat erişimli asansörleri, Park Yaşam Mavişehir sakinlerini sıradan bir sitenin üyesi olmaktan çıkarıp, bir star gibi yaşayacağı yeni yaşam alanına davet ediyor. Yaz-kış yüzmenin keyfini sunan kapalı havuzu, ev hayatına ferahlık getiren geniş m²’lerdeki konutları ile Park Yaşam Mavişehir’de yaşamak, mutlulukla eş değer olacak.” şeklinde konuştu.

Park Yaşam Mavişehir’in inşaatının hızla devam ettiğini ifade eden Kazım Türker; “Türkerler, İzka, Durmaz konsorsiyumu ile Emlak Konut GYO bünyesinde projelendirilen Park Yaşam Mavişehir projesi taahhütlerimizin ötesinde bir hızla devam ediyor. Konsorsiyum olarak daire sahiplerine verdiğimiz sözleri yerine getirmek bizim için en önemli önceliktir. Şu anda sizlerin de görebileceği gibi Eylül 2011 itibariyle inşaat programı planlanan sürenin önünde devam etmektedir. Kasım 2011 itibariyle; 24 ve 21 katlı yüksek binaların kaba inşaatları tamamlanacaktır. Ayrıca alçak katlı 2 bloğun kaba inşaatı tamamlanmış ve ince işlerine başlanmıştır.” dedi.

Projenin İzmir’in istihdamına ve ticari gelişimine de katkıda bulunduğunu anlatan Kazım Türker; “2008 yılından beri İzmir’e yapılan en büyük yatırım olan Park Yaşam Mavişehir projesi, tamamlandığında 350 milyon TL tutarında bir katma değer yaratacaktır. Ayrıca inşaat aşamasında görev alan İzmirli hemşehrilerimize de istihdam yaratmaktadır”  şeklinde konuştu.İç dekorasyonda da kalitesi ve güvenilirliği ispatlanmış markaları tercih ettiklerini söyleyen Türker; “Örneğin, ıslak mekanlardaki seramikler Vitra markasından, iç ve dış kapılar ise Dortek’den olacak. Proje tamamlandıktan sonra ise, güvenlik, temizlik, peyzaj ve bahçe düzenlemeleri, teknik hizmet gibi konularda Park Yaşam Mavişehir’de kalabalık bir ekip görev yapacaktır.” dedi.
 
İnşaat sektörünün 3 başarılı ve öncü firması Türkerler, Durmaz ve İzka’nın Emlak Konut  GYO ile gerçekleştirdiği Park Yaşam Mavişehir, İzmir’de beklenenin üzerinde ilgi gördü. Emlak Konut GYO’nun İzmir’deki en önemli projelerinden biri olan Park Yaşam Mavişehir,  Emlak Konut GYO’nun Türkiye genelindeki tüm projelerini geride bırakarak Haziran ayında 101 adet konut satışı ile şampiyon oldu; 521 konuttan 345’i satıldı.

32 dönümlük arazi üzerinde yer alan Park Yaşam Mavişehir’de, daireler benzer projelere göre daha geniş tutuldu. Daire standartları 1+1’den başlayıp 5+1’e kadar uzanan ve dubleks seçenekleri de bulunan Park Yaşam Mavişehir Projesinin İzmirlilere sunduğu yenilikler arasında, kapalı otopark, kapalı havuz, geniş yeşil alanlar, sosyal tesisler ve geniş alanda çocuk oyun seçenekleri bulunuyor.

Park Yaşam Mavişehir’de; açık yüzme havuzu, doğal gölet, açık otopark, oyun parkı, koşu/bisiklet yolu, tenis ve basketbol sahaları, fitness salonu gibi alanların yanı sıra; soğuk havalarda kapalı yüzme havuzunun tadını çıkarabilir, her araca özel park yerinin bulunduğu kapalı otoparka aracınızı güvenle bırakabilir ve bu otoparktan kat erişimli asansörler vasıtasıyla direkt dairenize çıkma lüksünü yaşayabilirsiniz.  Park Yaşam Mavişehir’de, uzun koşu parkurunda esaslı bir egzersiz yapabilir, site içindeki gezinti alanı ve gölet manzaralarıyla şehrin içinde doğada bulunmanın keyfini tadabilirsiniz. Park Yaşam Mavişehir’den daire alanlar, hem çok daha iyisini, benzerlerine kıyasla en iyisini satın alacak, hem de daha uygun fiyatlarla sahip olacaklar.

GENİŞ TERASLI DAİRELER 195 BİN TL’DEN BAŞLIYOR..

Park Yaşam Mavişehir projesi içinde yer alan 21 – 24 katlı 4 adet blok, 5 katlı 3 adet blok toplam 521 daire geçtiğimiz Nisan ayında satışa sunuldu. Park Yaşam Mavişehir 'de 7 blokta 27 ayrı mimari tipte daire seçeneği mevcut. Bu seçenekler; (1+1), (2+1), (3+1), (4+1), (5+1) dairelerden oluşmaktadır. Proje içerisinde 1 adet açık ve 1 adet kapalı yüzme havuzu, 2 adet tenis kortu ve 1 adet basketbol sahası, çocuk oyun park alanı ve çocuk kum havuzu bulunmaktadır. Açık yüzme havuzu  241.56 m²'dir. Kapalı yüzme havuzu 73 m²'dir. Toplam yüzme havuzlarına ayrılan alan 314.56 m²'dir. kapalı havuz etrafı 359 m²’dir. Ayrıca Park Yaşam Mavişehir Projesinde özel tabanlı yürüme yolu toplam 740 m’dir. Site içi gezinme yolu 2586 m’dir. Güneşlenme terası için ayrılan alan 381.57 m²’dir. Toplam yeşil alan 8792,06 m2’dir. Oyun alanı 271,43 m2’dir.  


12.12.2012’YE KADAR BİZİM, AYNI GÜN 12:12’DE SİZİN

Park Yaşam Mavişehir, 32.104 m² alanda, sahile ve hafif raylı metro istasyonuna 2 dakika uzaklıkta, İzmir’in en önemli Alışveriş Merkezlerine çok kısa mesafede, ana yolların bağlantı noktasında, mimari duruşuyla çevredeki diğer sitelerden hemen ayrılan, benzersiz bir yaşam projesidir. Park Yaşam Mavişehir konutları, 12.12.2012’de saat 12.12’de teslim edilecek.  

    PARK YAŞAM MAVİŞEHİR’DE GÜVENDESİNİZ…
Park Yaşam Mavişehir inşaatları tümüyle deprem yönetmeliğine uygun tasarlanmıştır. Yönetmeliğin gerektirdiği tüm şartlar sağlanmıştır. Ayrıca, İzmir’de ilk kez bir konut projesinde Jet Grout ve Post Grounding ile desteklenmiş fore kazık sistemi uygulanmıştır.

KİMLER PARK YAŞAM MAVİŞEHİR’Lİ OLDU?
 Şu ana kadar Park Yaşam Mavişehir’den konut satın alanların profili şu şekilde :

%70 ‘i üniversite mezunu,
%40’ı iş sahibi, %40’ı beyaz yakalı, %10’u doktor ve %10 ‘u da emekli,
%90’ı İzmirli, %5’i İstanbullu, %5’i de çevre illerden,
Satışlarımızın %80‘i kredili gerçekleşmiştir,
Müşterilerin en çok tercih ettiği kredi vadeleri 120 ay ve 60 ay olarak gerçekleşti.

ESNEK ÖDEME KOŞULLARI, CAZİP FİYATLAR VE SON FIRSAT…

Projede kişiye özel kredilendirme imkanları sunulmaktadır. %25 Peşin, 120 aya kadar projeye özel kredi faiz oranlarıyla daire satın almanız mümkündür. Banka kredileri her bütçeye uygun esneklikte olup; dilerseniz ödemelerinizi eşit taksitlerle, dilerseniz de her yıl dilediğiniz miktarda artmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bütçenize göre her yıl dilediğiniz sayıda ve miktarda ara ödeme yaparak aylık taksitlerinizi düşürebilirsiniz. Toplamda 521 dairenin satışa sunulduğu ve benzerlerine göre daha geniş m²’lerde tasarlanarak “Yaşam Projesi” olarak tasarlanan Park Yaşam Mavişehir, Emlak Konut GYO’nun İzmir’deki en önemli projelerinden biri olduğu için son fırsat olarak tanımlanıyor.

www.parkyasammavisehir.com

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER
YENİ PROJELER