Helezon Plaza Bayrampaşa

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAYRAMPAŞA
FİYAT ARALIĞI : 5.400.000 TL
Kilim Yapı


HELEZON PLAZA BAYRAMPAŞA İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Bayrampaşa/İSTANBUL
Tel:  444 57 53
Email: info@helezonplaza.com
Web: www.helezonplaza.com

Proje Bilgileri
Proje Adı : Helezon Plaza Bayrampaşa
İnşaat Firması : Kilim Yapı
Toplam Proje Alanı : 22358
Projedeki Konut Sayısı : 89
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında

14 katlı tek bloktan oluşan Helezon Plaza projesinde 89 adet ofis ve 2 katlı 19 dükkandan oluşan butik bir çarşı yer alıyor. Projede ofis büyüklükleri ise 62 ile 398 metrekare arasında değişiyor.


Helezon Plaza projesi İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa’da Kilim Yapı  tarafından 22 bin 358 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.


Helezon Plaza ofis fiyatları 5.400.000  TL’den başlıyor. Yüzde 30 peşinatla ofis sahibi olunabilen Helezon Plaza projesinde şirket bünyesinde 48 ay vade farksız taksitle ödeme yapılabiliyor.


Helezon Plaza Bayrampaşa projesi  360 derece görüş açısı sunuyor. Helezon Plaza projesinde  plaza bütünüyle  cam giydirmeden oluşuyor.   Bu nedenle panaromik formu, ofis çalışanlarına gün boyu güneş enerjisinden faydalanma imkanı sunuyor.


Ofis teslimleri hemen yapılan Kilim Yapı  Helezon Plaza projesinin sosyal olanakları arasında resepsiyon, lobi, toplantı salonları, restoran, kafe, AVM, fitness merkezi, güvenlik ve otopark yer alıyor.


Modern mimarisiyle dikkat çeken Helezon Plaza projesi deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edildi. Heelzon Plaza projesinde merkezi klima, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma ve rezidans hizmetleri bulunuyor.Sosyal Olanaklar
Güvenlik
Fitness salonu
Açık otopark
Kapalı otopark
Restoran
Lobi
Resepsiyon
Bina Özellikleri
Merkezi ısıtma
Yangın merdiveni
Jeneratör
Kablo tv
Su deposu
Isı yalıtımı
Ses yalıtımı
ADSL
Wi-fi
Akıllı ev
Fiber internet
Balkon

Bilgi Talep Formu