Spine Tower Maslak

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / MASLAK
Tilaga A.Ş

SPİNE TOWER MASLAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Masla/İSTANBUL
Tel: 0212 276 48 54
Email: info@spine-tower.com
Web: www.spine-tower.com

Proje Bilgileri
Proje Adı : Spine Tower Maslak
İnşaat Firması : Tilaga A.Ş
Toplam Proje Alanı : 22000
Projedeki Konut Sayısı : 80
Daire Seçenekleri : 2+1
Metrekare Aralığı : 133 m2
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında


Soma Grubu'nun gayrimenkul proje geliştirme şirketi Tilaga A.Ş tarafından inşa edilen Spine Tower projesi İstanbul Avrupa Yakası Maslak'ta 22 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.


Spine Tower Maslak projesinin  ilk 29 katında ofisler yer alırken, 30. kattan itibaren ise konutlar bulunuyor. 47 kattan oluşan Spine Tower projesinde 80 konut ve ofis seçenekleri yer alıyor. Projenin konut seçenekleri arasında 2+1,3+1,4+1,5+1,6+1 ve 7+1 daireler yer alıyor.


9 katı yer altında bulunan Spine Tower Maslak projesinde ofis büyüklükleri 133 ile bin 200 metrekare alan arasında değişiyor.


Spine Tower fiyatları 1.350.000 Dolardan başlıyor. Banka kredisi ile konut ve ofisi sahibi olunabilen projede teslimler hemen yapılıyor.


İstanbul Maslak’ta İki Desing Group tarafından tasarlanan Spine Tower, 2014 yılı MIPIM Ödülleri’nde Türkiye’nin En İyi Projesi ödülünü aldı. Spine Tower projesi  47 katıyla ve 191 metreye ulaşan yüksekliğiyle İstanbul’un simge yapıları arasında yer alıyor.


Spine Tower projesinin sosyal olanakları arasında fitness salonu, güvenlik, otopark, yeşil alan, toplantı salonları, restoran ve cafe  yer alıyor.


Tilaga A.Ş Spine Tower Maslak projesinde jenaratör, lobi, resepsiyon, sprinkler sistemi bulunuyor. Proje deprem ve yalıtım yönetmeliğine  uygun olarak inşa edildi.Sosyal Olanaklar
Güvenlik
Fitness salonu
Açık otopark
Kapalı otopark
Peyzaj
Bina Özellikleri
Merkezi ısıtma
Asansör
Yangın merdiveni
Jeneratör
Uydu
Kablo tv
Su deposu
Isı yalıtımı
Ses yalıtımı
ADSL
Wi-fi
Akıllı ev
Fiber internet
Konut Tipleri
Konut Tipi
Konut Adı
Oda Sayısı
Büyüklük
Daire
Spine Tower Maslak
2+1
133 m2
Konut Tipi :
Daire
Konut Adı :
Spine Tower Maslak
Oda Sayısı :
2+1
Büyüklük :
133 m2
Daha Fazla Göster

Bilgi Talep Formu