Office Çağlayan

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / ÇAĞLAYAN
Öztek Yapı


OFFİCE ÇAĞLAYAN İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Çağlayan/İSTANBUL
Tel:  0212 241 20 00
Email:info@oztekyapi.com
Web: www.officecaglayan.com

Proje Bilgileri
Proje Adı : Office Çağlayan
İnşaat Firması : Öztek Yapı
Toplam Proje Alanı : 10225
Projedeki Konut Sayısı : 59
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında

 

İki bloktan oluşan Office Çağlayan projesi 59 bağımsız birimden meydana geliyor. Zemin+5 ve 6 katlı olarak tasarlanan Office Çağlayan projesinde 50 ile 975 metrekare arasında değişen ofis seçenekleri yer alıyor.


Öztek Yapı tarafından inşa edilen Office Çağlayan projesi İstanbul Avrupa Yakası Çağlayan’da 10 bin 225 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.


Merkezi konumuyla dikkat çeken Office Çağlayan projesine  2 caddeden de giriş imkanı sunuluyor. Modern mimarisiyle dikkat çeken Office Çağlayan Kağıthane projesi Çağlayan Adliyesi’ne 250 metre,  E-5 Karayolu ve Çağlayan metrobüs durağına 400 metre , TEM Bağlantı yoluna  ise 1,5 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.


Çağlayan meydanına bağlanan Park Sokak ve Taşocağı Caddesi’ne bakan 2 blok içerisinde farklı ölçeklerde ofisler ve 2 adet mağazadan oluşan projede tam kat veya çatı dubleks katları ile daha büyük ofisler oluşturulabiliyor.


 Ofis teslimleri hemen yapılan Office Çağlayan projesinde kapalı otopark, fiber internet, güvenlik, toplantı odası, kafe, restoran,  dinleneme alanları, vale hizmeti, temizlik ve karşılama lobileri bulunuyor. Proje deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edildi.Sosyal Olanaklar
Güvenlik
Açık otopark
Kapalı otopark
Resepsiyon
Bina Özellikleri
Merkezi ısıtma
Asansör
Depo
Yangın merdiveni
Jeneratör
Uydu
Kablo tv
Su deposu
Isı yalıtımı
Ses yalıtımı
ADSL
Wi-fi
Akıllı ev
Fiber internet
Balkon

Bilgi Talep Formu