Elysium Ada Yalıkavak Bodrum

MUĞLA / BODRUM
FİYAT ARALIĞI : 570.000 €
OFTON İNŞAAT


ELYSİUM ADA YALIKAVAK BODRUM İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Yalıkavak/Bodrum/MUĞLA
Tel: 444 53 50
Email: info@ofton.com.tr
Web: www.ofton.com.tr

Proje Bilgileri
Proje Adı : Elysium Ada Yalıkavak Bodrum
İnşaat Firması : OFTON İNŞAAT
Toplam Proje Alanı : 16270
Projedeki Konut Sayısı : 31
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında


Elysium Ada Yalıkavak Bodrum projesi toplamda 31 konuttan  meydana geliyor. Projenin konut seçenekleri arasında 1+1,2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor.  Daire büyüklükleri ise 75 ile 156 metrekare arasında değişiyor.


Elysium Ada Yalıkavak projesinde 1+1 daireler 75 metrekare, 2+1 daireler 125 metrekare, 3+1 daireler ise 156 metrekare büyüklükte tasarlandı.


Ofton İnşaat tarafından inşa edilen Eysium Ada Yalıkavak projesi Muğla Bodrum Yalıkavak’ta 16 bin 270 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.


Elysium Ada Yalıkavak fiyatları 570.000  avrodan başlıyor 1.300.000 avroya kadar yükseliyor. Yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabilen Elysium Ada Yalıkavak projesinde kalan konut bedeli ise 24 ay vadeyle ödeniyor.


Konut teslimleri hemen yapılan  Elysium Ada Yalıkavak projesi Midtown AVM’ye 15 dakika, Gümüşlük’e 20 dakika, Torba’ya 20 dakika, Mandarin Oriental’a 20 dakika, Bodrum merkeze ve Bodrum Marina’ya ise 30 dakika, Palmarina Yalıkavak Marina’ya 5 dakika, Milas-Bodrum Havalimanı’na 45 dakika ,Marina’ya 5 dakika, Göktürkbükü’ne 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor.


Elysium Ada Yalıkavak projesinin sosyal olanakları arasında  güneşlenme alanları, yeşil alan, otopark , güvenlik, yürüyüş alanları, sauna, yüzme havuzu ve fitness salonu yer alıyor.


Elysium Ada Yalıkavak projesi üç tarafı maviliklerle çevrili bir yarımadada denizin tam kıyısında hayata geçiriliyor.Sosyal Olanaklar
Açık Yüzme havuzu
Güvenlik
Fitness salonu
Açık otopark
Kapalı otopark
Türk hamamı
Yürüyüş parkuru
Çocuk oyun parkı
Çocuk yüzme havuzu
Spor salonu
Rekreasyon alanları
Peyzaj
Bina Özellikleri
Merkezi ısıtma
Depo
Yangın merdiveni
Jeneratör
Uydu
Kablo tv
Su deposu
Isı yalıtımı
Ses yalıtımı
ADSL
Wi-fi
Akıllı ev
Fiber internet
Balkon

Bilgi Talep Formu