Cityist Offices Piyalepaşa

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BEYOĞLU
FİYAT ARALIĞI : 1.440.000 $
MEYDAN BEY VE PAM YAPI

CİTYİST OFFİCES PİYALEPAŞA İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Piyalepaşa Bulvarı Derebostan Sokak No:2 Beyoğlu/İSTANBUL
Tel: 238 08 61 Email:info@cityist.com.tr
Web: www.cityist.com.tr

Proje Bilgileri
Proje Adı : Cityist Offices Piyalepaşa
İnşaat Firması : MEYDAN BEY VE PAM YAPI
Toplam Proje Alanı : 14145
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında

Meydanbey ve Pam Yapı ortaklığında Piyalepaşa’da hayata geçirilen Cityist Offices Piyalepaşa projesi 14 bin 145 metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Cityist Offices Piyalepaşa projesinde büyüklükleri 800 ile bin 600 metrekare arasında değişen farklı ofis seçenekleri yer alıyor.


Cityist Offices Piyalepaşa projesinde ofis fiyatları metrekare bazında 3 . 500 dolardan başlıyor. Projede ofis fiyatları 1.440.000 dolardan başlıyor.Cityist Offices Piyalepaşa projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

Aralık 2016’da teslim edilmesi planlanan Cityist Offices Piyalepaşa projesi konum itibariyle Taksim’e 1.7 kilometre, Nişantaşı’na 2.30 kilometre, Karaköy’e 2.35 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 14.30 kilometre, metroya 2.25 kilometre, Galata Kulesi’ne 2 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 5.45 kilometre, Beşiktaş’a 3.45 kilometre Çağlayan Adliyesi’ne 3.13 kilometre, metrobüse ise 3.20 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

 

Cityist Offices Piyalepaşa projesinde mağazalar ve 100 araçlık otopark yer alıyor.4 bin 145 metrekare esnek ofis alanına sahip olan projede ofislerin yanı sıra 7 adet mağaza ve depo alanları yer alıyor.

 

Cityist Offices Piyalepaşa projesinde merkezi ısıtma,ısı pay ölçer, merkezi klima ve depo bulunuyor.Proje deprem ve yalıtım yönetmliğine uygun olarak inşa ediliyor.

 

Cityist Offices Piyalepaşa projesi 6 katlı yapı  çağdaş ve modern mimari yapısıyla dikkat çekiyor.Cityist Offices Piyalepaşa projesi zemin katta 5 metre, diğer katlarda ise 3.5 metrelik ofis yükseklikleri ile oldukça ferah bir çalışma alanı sunuyor.

 

Cityist Offices Piyalepaşa projesinde teras, büyüleyici kat bahçeleri, açılabilir pencereler , benzersiz iç tasarımı, yüksek tavan, ileri teknololoji ısıtma ve soğutma sistemi bulunuyor.


Sosyal Olanaklar

 

 

Güvenlik
Açık otopark
Kapalı otopark
Yürüyüş parkuru
Bina Özellikleri
Merkezi ısıtma
Asansör
Depo
Yangın merdiveni
Jeneratör
Uydu
Kablo tv
Su deposu
Isı yalıtımı
Ses yalıtımı
ADSL
Wi-fi
Akıllı ev
Fiber internet

Bilgi Talep Formu