Beyli̇kdüzü Konut Projeleri

Beylikdüzü İstanbul’un yıldızı parlayan ilçeleri arasında yer alıyor. Konut arzının en yüksek olduğu ilçelerden olan Beylikdüzü, İstanbul’da gecekondu yapılaşmasının olmayan nadir ilçelerinden biri. Çok sayıda toplu konut projelerine ve lüks konut projelerine ev sahipliği yapan Beylikdüzü, geniş caddeleri, bulvarları, kaldırımları ile İstanbul’un planlı kentleşmiş yeni yüzünü temsil ediyor.

Beylikdüzü Adnan Kahveci, Barış, Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Marmara, Sahil ve Yakuplu mahallelerinden oluşuyor. Beylikdüzü konut projeleri daha çok Kavaklı, Yakuplu, Gürpınar bölgelerinde yoğunlaşıyor. Beylikdüzü-Zincirlikuyu metrobus hattı ile değerini daha da artıran Beylikdüzü bugün çok sayıda lüks konut projesine ev sahipliği yapıyor.

Beylikdüzü konut projeleri arasında hemen her bütçeye hitap eden seçenek bulunuyor. Beylikdüzü konut projeleri gerek yatırım gerekse oturum için oldukça cazip. TSKB “Bir Bakışta Markalı Konut Piyasası / 6 Aylık Değerlendirme” raporuna göre Avrupa Yakasında geri dönüş süresinin en hızlı olduğu bölge 19.3 yıl ile Esenyurt-Beylikdüzü. Bu anlamda Beylikdüzü konut projeleri birikimini kazançlı bir yatırıma dönüştürmek için de oldukça ideal bir fırsat sunuluyor.

Beylikdüzü’nde İhlas Yapı, Gül İnşaat, Sinpaş, Kiler GYO, Demir İnşaat, Özyurtlar, Liv Yapı, Keleşoğlu ve Beyaz İnşaat gibi inşaat sektörünün güçlü firmalarının markalı konut projesi bulunuyor.